استقبال از دوومیدانی کاران کردکوی در بازگشت از مسابقات انتخابی المپیک+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 522 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱:۱۵ ب.ظ، یکشنبه، ۱۷ تیر، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

آئین استقبال از دو نفر از دوومیدانی کاران نوجوان شهرستان کردکوی که در مسابقات انتخابی بازی های المپیک نوجوانان در کشور تایلند حضور داشتند، پیش از ظهر امروز یکشنبه باحضور مردم و مسئولان در میدان شهرداری کردکوی برگزار شد.

به گزارش سرویس ورزشی رادکانا؛ آئین استقبال از دو نفر از دوومیدانی کاران نوجوان شهرستان کردکوی که در مسابقات انتخابی بازی های المپیک نوجوانان در کشور تایلند حضور داشتند، پیش از ظهر امروز یکشنبه باحضور مردم و مسئولان در میدان شهرداری کردکوی برگزار شد.

حمیدرضا کیا نماینده شهرستان کردکوی، رکورد دار پرش سه گام نوجوانان ایران در این دوره از رقابتها با پرشی به طول ۱۵٫۶۸ متر ضمن کسب عنوان نایب قهرمانی و سهمیه حضور در بازی‌های المپیک نوجوانان آرژانتین، رکورد ملی این ماده که به طول ۱۵٫۰۲ متر در اختیار خود داشت شکست.

همچنین سیدمبین مداحی، دیگر ورزشکار تیم ملی ایران و نماینده شهرستان کردکوی در این ماده با رکورد ۱۴٫۴۵ متر در جایگاه دهم ایستاد و موفق به کسب جواز حضور در المپیک نشد.

سیدصادق حسینی مربی باسابقه و باتجربه شهرستان کردکوی نیز بعنوان مربی تیم ملی جمهوری اسلامی ایران را در این دوره از رقابتها همراهی می کرد.

تصاویری از این مراسم:

عکاس: مصطفی لیاقتی

انتهای پیام/

ارسال نظر