رضا بهرامی جنگلبان وظیفه شناس مینودشتی به کما رفت
تعداد بازدید تعداد 351 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۷:۴۰ ق.ظ، چهارشنبه، ۲۷ تیر، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

رضا بهرامی جنگلبان زندان‌چایلی در تنگه چهل چای مینودشت هنگام اطفای حریق جنگل‌های شرق گلستان منطقه حسینا بر اثر برخورد سنگ به سرش به کما رفته و در بیمارستان بستری است.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا به نقل از روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان، ابوطالب قزلسفلو با اشاره به اینکه ۲ نفر از نیروهای منابع طبیعی استان گلستان چند روز پیش در هنگام اطفای حریق در منطقه حسینا شهرستان مینودشت مصدوم شدند، اظهار داشت: یکی از نیروها از معاونان اداره کل منابع طبیعی بود که به صورت سرپایی درمان شد، اما متاسفانه یکی از نیروهای قرقبان منابع‌طبیعی در اثرریزش سنگ دچار مصدومیت شد و هم‌اکنون در بخش آی.سی. یو بیمارستان بستری است.

قزلسفلو افزود: رضا بهرامی جنگلبان زندان‌چایلی در تنگه چهل چای مینودشت هنگام اطفای حریق جنگل‌های شرق گلستان منطقه حسینا بر اثر برخورد سنگ به سرش به کما رفته و در بیمارستان بستری است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان تصریح کرد: با توجه اینکه بخش‌های عمده از این جنگل که دچار آتش سوزی شده در نقاط صعب‌العبور و سنگی و با شیب‌های تند است افتادن شاخه‌های سوخته بر روی سنگها باعث پرت شدن آنها به سمت پایین دست می شود.

وی افزود: آتش‌سوزی در این منطقه با کمک مأموران منابع‌طبیعی شهرستان مینودشت و شهرستان‌های اطراف، نیروهای‌ مردمی و داوطلب، آتش‌نشانی و با کمک دهیاری‌ها و فرمانداری مهار شد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: این آتش سوزی از کنار جاده آغاز شد و علت آن در حال بررسی است.

انتهای پیام/

ارسال نظر