۱۱ نیروی بومی کردستان در دفاع از امنیت شهید شدند +اسامی شهدا
تعداد بازدید تعداد 431 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۱۷ ب.ظ، شنبه، ۳۰ تیر، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کردستان گفت: در درگیری مسلحانه ایی که بامداد امروز – شنبه در مرزهای شهرستان مریوان بین گروه های تروریستی و معاند با نیروهای بومی دفاع از امنیت مردم استان کردستان، ۱۱ نفر شهید و هشت نفر نیز زخمی شدند.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا به نقل از کُردتودی، رضا میرزایی مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کردستان با اعلام این خبر اعلام کرد: هنوز هویت عامل یا عاملین این حمله تروریستی مشخص نشده و هیچ حزب یا گروهی مسئولیت آن را بر عهده نگرفته است.

وی با بیان اینکه درگیری ساعت ۲ تا ۴ بامداد روی داده است، افزود: هشت نفر از شهدا اهل شهرستان مریوان و سه نفر نیز اهل شهرستان قروه هستند.

میرزایی ارائه اطلاعات تکمیلی در خصوص این حمله تروریستی را به زمان دیگر موکول کرد و یادآور شد: تشییع پیکر پاک و مطهر شهدای این حادثه تروریستی عصر امروز با حضور اقشار مختلف مردم در مریوان برگزار می شود.

بر اساس اخباری که در رسانه ها منتشر شده، منابع محلی بامداد امروز از وقوع یک درگیری بین نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و گروه های تروریستی که قصد ورود به خاک کشورمان را داشتند در اطراف روستاهای دری و نشکاش خبر دادند.

اسامی شهدا:

۱- شهید مهراب عبدی

۲- شهید قانع کرم ویسه

۳- شهید فرزاد رحیمی

۴- شهید ابراهیم حضرتی

۵- شهید عبدالرحمن خالدی

۶- شهید ایرج رحیمی نیا

۷- شهید آرام فیضی

۸- شهید شادمان مرادی

۹- شهید برهان معین پور

۱۰- شهید طالب محمودی

۱۱- شهید آرش رضایی

انتهای پیام/

ارسال نظر