با افتخار برای پرهیز از رویارویی با نماینده رژیم صهیونیستی از مسابقات انصراف داد‌م
تعداد بازدید تعداد 197 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۵۵ ق.ظ، جمعه، ۵ مرداد، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

بانوی شمشیرباز ارومیه‌ای گفت: با افتخار برای آرمان های انقلاب اسلامی و به رسمیت نشناختن رژیم غاصب و ظالم صهیونیستی که چهره آن مورد نفرت تمامی مردم جهان است، از حضور در این مسابقات خودداری کردم.

به گزارش سرویس ورزشی رادکانا؛ الهه قهرمانی در گفت و گو با اروم نیوز، اظهار کرد: من جزو نفرات منتخب جمهوری اسلامی ایران برای اعزام به مسابقات بین‌المللی شمشیربازی بودم که بخاطر مواجه نشدن با نماینده رژیم صهیونیستی از حضور در این مسابقات انصراف دادم.

وی افزود: علی‌رغم این که بواسطه تلاش‌های طاقت فرسای چندین ماهه در آمادگی کامل برای شرکت در این مسابقات به سر می بردم، با افتخار برای آرمان‌های انقلاب اسلامی و به رسمیت نشناختن رژیم غاصب و ظالم صهیونیستی که چهره آن مورد نفرت تمامی مردم جهان است، از حضور در این مسابقات خودداری کردم.

این شمشیرباز ارومیه‌ای تصریح کرد: تلاش های من با این انصراف متوقف نمی شود و با انگیزه مضاعف خود را برای موفقیت در کارزارهای پیش رو آماده می‌کنم.

وی ابراز داشت: مسابقات آسیایی در پیش است، اگر شانس حضور در این مسابقات را پیدا کنم به امید خدا میزان آمادگی خود را نشان خواهم داد.

قهرمانی در ادامه گفت: امروز یکی از اصلی ترین اهدافم افتخارآفرینی برای ایران و برای ارومیه در المپیک ۲۰۲۰ است.

عضو تیم ملی شمشیربازی کشورمان اظهار کرد: جوانان با استعداد شمشیرباز تنها نیازمند ذره‌ای حمایت و توجه هستند تا به سوی قله‌های بلند پیشرفت و افتخارآفرینی برای ایران پرواز کنند، امری که متاسفانه تاکنون آن گونه که باید مورد توجه قرار نگرفته و هر موفقیتی که جوانان فعال در این رشته ورزشی، من جمله جوانان ارومیه‌ای کسب کرده اند بدون حمایت‌های مقتضی بوده است.

وی تصریح کرد: این که یک ورزشکار مجبور نباشد برای پیدا کردن اسپانسر نزدیک به یک سال دوندگی نافرجام داشته باشد و یا ناچار نباشد در کمبود تجهیزات فعالیت کند شاید یک انتظار حداقلی باشد اما متاسفانه ما در چنین شرایطی قرار داریم.

قهرمانی خاطرنشان کرد: البته ما جوانان شمشیرباز از این وضعیت دلسرد نمی‌شویم و همچنان امیدواریم تا شاید افراد دلسوزی که دغدغه افتخارآفرینی برای ایران اسلامی را دارند کاری برای رفع موانع پیش روی ما بکنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر