پایان حرفای خوش دوران نامزدی رییس جمهور!/ مجلس نمایندگانی نمادین از مردم دارد!
تعداد بازدید تعداد 176 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۶:۴۹ ب.ظ، پنج شنبه، ۱۱ مرداد، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

وکیل الدوله هایی که به نام نمایندگان مردم بر کرسی مجلس تکیه زده اند و حاضر نشده اند پای درخواست سوال از رییس جمهور را در این شرایط بد اقتصادی امضا کنند.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از دانشجو سلام؛ شرایط اقتصادی کشور در این روزها آنچنان سخت شده است که دیگر نمی شود قیمت کالایی را برای یک لحظه دیگر به قطعیت گفت که واقعا چه میزان است.

پرسش اصلی مردم در کوچه و بازار و محافل خانوادگی این است که این اوضاع چه زمانی می خواهد سرو مان بیابد و چرا هیچ مسئولی پاسخگو نیست!

همین یک سال پیش بود که در مناظرات انتخاباتی آنچنان روحانی و نیروی کمکی اش جهانگیری با یادآوری شرایط سخت سالهای ۹۰ و ۹۱ سعی می کردند به یاد مردم بیاورند که در چه وضعیتی زندگی می کردند که حقشان نبود.

چنان نوید مدینه فاضله ای را به مردم دادند که همه مشتاق بودند انتخابات به پایان برسد و دوران طلایی رشد و شکوفایی اقتصاد آغاز شود.

حرفا و قولهای خوش دوران نامزدی اما عمرش به یک سال قد نداد و امروز  کام مردم آنچنان تلخ و کمرشان چنان خم شده و بدتر از همه مسئول پاسخگویی را نمی توانند پیدا کنند که دردهایشان را به گوششان برسانند.

شاید آخرین کور سوی امیدشان به افرادی است که به اسم نمایندگی از آنان وارد مجلس شدند و بر کرسی نمایندگی مردم تکیه زدند اما درد این جاست که اثری از آنان هم نیست و آقایان نماینده هم گویی تخم های طلاییشان را این روزها در سبد دولت می گذارند تا مردم.

نمایندگانی که به نام دفاع از حقوق ملت وارد مجلس شدند  و حاضر نیستند در این اوضاع بد اقتصادی حتی یک سوال نمادین از رییس جمهور کنند و بپرسند این وضعیت کی به سامان می رسد!

ظریفی می گفت چندین سال است که مسئولین جمهوری اسلامی کمر به نابودی جمهوری اسلامی بسته اند اما هر بار مردم نگذاشته اند.

این سوال از نمایندگانی که حتی حاضر نشدند پای یک سوال از رییس جمهور را امضا کنند وجود دارد که واقعا شما با چه هدفی وارد مجلس شدید؟

شما وکیل الدوله هستید که وکیل ملت؟

یا شاید هم اهداف پشت پرده ای دیگری وجود دارد که لازمه اش فشار اقتصادی به مردم است و منتظرید کاسه صبر ملت سرازیر شود و آنچه در دل دارید تحقق یابد!

حرف مردم به نمایندگان مجلس شورای اسلامی این است گر قولهایی که به مردم داده اید را به یاد ندارید حداقل سوگند نامه ای که در مراسم تحلیف در رابطه با دفاع از حقوق ملت قرائت کردید مرور کنید و بدانید:

 یوم الحساب از آنچه فکر می کنید به شما نزدیکتر است.

انتهای پیام/

ارسال نظر