فعالان عرصه رسانه پیش قراولان مقابله با جنگ نرم استکبار هستند/ شناساندن خدمات ارزشمند انقلاب اسلامی به آحاد ملت از مهم‎ترین وظایف اصحاب‎ رسانه می‎باشد
تعداد بازدید تعداد 118 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۰۷ ب.ظ، چهارشنبه، ۱۷ مرداد، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

بدون شک فعالان عرصه خطیر رسانه به عنوان پیش قراولان مقابله با جنگ نرم استکبار جهانی برعلیه انقلاب اسلامی هستند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در پیامی فرارسیدن ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار را به فعالین این عرصه تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

فرارسیدن ۱۷ مرداد ماه یادآور رشادت، حماسه و مظلومیت و نقش بی بدیل اصحاب رسانه در عرصه آگاهی بخشی و اطلاع رسانی و نمایش اقتدار و منزلت و اهداف نورانی انقلاب اسلامی به تمامی جهانیان را به محضر آحاد خبرنگاران بصیر، مومن و انقلابی و تکلیف محور استان گلستان تبریک عرض مینمایم.

بدون شک فعالان عرصه خطیر رسانه به عنوان پیش قراولان مقابله با جنگ نرم استکبار جهانی برعلیه انقلاب اسلامی هستند؛ زیرا مهم ترین ابزار درجنگ نرم، رسانه است و لذا ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای (مدظلله العالی) نقد و نظارت، اطلاع رسانی صادقانه و شفاف و وظیفه طرح و تبادل آرا و افکار در جامعه را سه وظیفه عمده مطبوعات و رسانه ها البته در چارچوب شرع مقدس اسلام و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران میدانند .

پر واضح است بر اساس تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در این برهه از زمان شناساندن و چشاندن مزه شیرین خدمات ارزشمند انقلاب اسلامی به آحاد ملت شریف ایران در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی و ناکام گذاشتن استکبار جهانی و ابر رسانه های جبهه غرب که وابسته به صهیونیست جهانی هستند، از مهم ترین وظایف و رسالت اصحاب رسانه می باشد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز انقلاب اسلامی بویژه شهدای مظلوم عرصه رسانه، برای تمامی فعالان رسانه ای مومن و فهیم و انقلابی استان گلستان موفقیت و خدمت صادقانه و با بصیرت و تعهد آرزومندم و دوام این توفیقات را از درگاه ایزد منان مسئلت مینمایم .

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان

انتهای پیام/

ارسال نظر