محتکرین کالاها خائنان و دشمنان ملت اند/ کشف لانه های دشمن و رسواسازی الویت اصلی کار سپاه / لزوم برخورد انقلابی دستگاه قضایی با احتکار کنندگان
تعداد بازدید تعداد 125 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۴:۲۷ ب.ظ، شنبه، ۲۰ مرداد، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: سپاه و بسیج کشف این لانه های دشمن را جزو کارها و الویتهای مهم خود قرار داده و برای شناسایی آنان با سیستم قضایی و دستگاههای اجرایی همکاری داریم و محتکران را هر جا ببینیم معرفی در بین مردم رسوا می کنیم.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ سردار حسین معروفی در حاشیه مراسم روز خبرنگار در گفتگو با این پایگاه خبری در خصوص وضعیت اقتصادی کشور و احتکار کالا توسط برخی محتکرین گفت: دشمنان نظام انقلاب با محاسبات خود امروز به این نتیجه رسیدند که در جنگ سرزمینی و نظامی نمی توانند با ملت ما مقابله کنند از اینرو تمام هدف خود را در جنگ اقتصادی قرار دادند.

وی ادامه داد: امروز معیشت و اقتصاد مردم توسط دشمن مورد حمله قرار گرفته است که باید با آن مقابله کرد.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در این خصوص توضیح داد: باید این مقابله ها در حوزه مدیریت منابع و بخشی در حوزه نگاه و توجه به ظرفیتها باشد .

سردار معرفی گفت: چرا باید نگاه ما به جای توجه به ظرفیتهای درونی و بومی سازی به بیرون باشد؟! چرا باید کشور ما بیشترین وارد کننده کالاهای خارجی و لوازم آرایشی باشد؟

فرمانده سپاه نینوا افزود: اینکه امام مسلیمن در طول ۲۸ سال گذشته بیشترین تاکید را در مورد مسائل اقتصادی داشته اند و نامگذاری سالها را بر این محور قراردادند نشان از تیزبینی و شناخت اهداف دشمن توسط ایشان دارد.

وی ادامه داد:  دستگاه قضایی باید در مقابل کسانی که در حوزه اقتصاد اختلال ایجاد می کنندبرخورد انقلابی کند.

سردار معروفی گفت: دومین نکته مهم در این زمینه این است که سپاه و بسیج کشف این لانه های دشمن را جزو کارها و الویتهای  مهم خود قرار داده و برای شناسایی و  آنان با سیستم قضایی و دستگاههای اجرایی همکاری داریم و  محتکران را هر جا ببینیم معرفی و در بین مردم رسوا می کنیم.

وی افزود: در زمان جنگ مردم لباس و حتی تخم مرغ را به جبهه می بردند و امروز کسانی که جنس خود را احتکار می کنند و با ملتی با آن سابقه درخشان که در هشت سال جنگ نابرابر برای کشور عزت خریدند دشمنی می کنند، باید برخورد انقلابی کرد و محتکرین را به اشد مجازات رساند.

فرمانده سپاه نینوا گفت: دشمن به دنبال بردن آبروی ملت ایران است و می خواهد ما را پشیمان کند ولی مطمعن باشد و بداند که البته می داند هیچ اتفاقی نمی افتد و شرایط فعلی با هماهنگی، کنترل می شود از ان  گذر خواهیم کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر