فصل بذرافشانی اعتبارات دستگاههای دولتی است/شوراهای اسلامی روستاها برای جذب اعتبارات برنامه ریزی کنند
تعداد بازدید تعداد 152 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۳:۰۰ ق.ظ، شنبه، ۲۷ مرداد، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

هر ساله در این ماهها از سوی دستگاههای دولتی و جمع بندی آن در ستاد مدیریت شهرستان و بخشها، برای اعتبارات سال آینده برنامه ریزی و پیش بینی اعتبارات می شود و عملا فصل بذر افشانی اعتبارات دولتی از دستگاههاست.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ هر ساله در این ماهها از سوی دستگاههای دولتی و جمع بندی آن در ستاد مدیریت شهرستان و بخشها، برای اعتبارات سال آینده برنامه ریزی و پیش بینی اعتبارات می شود و عملا فصل بذر افشانی اعتبارات دولتی از دستگاههاست و به میزان ارائه طرحهای دارای توجیه و متناسب با برنامه ها و سیاستهای دولت در برنامه های ۵ ساله ششم و اولویتهای اجرایی در بخشهای مختلف توسعه ای و خدماتی توسط زیربخشها منابع اعتباری تخصیص و برنامه ریزی می شود.

اهتمام، تدبیر و آگاهی کامل اعضای شوراهای اسلامی از سیاستها و برنامه های اقتصادی ، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و… دولت و اقدام به پیش بینی منابع و معرفی ضرورتها و نیازمندیهای روستا و… می تواند بستر ساز تخصیص و تامین اعتبار در سال آینده قرار گیرد.

یکی از مهمترین مسئولیتهای شوراهای اسلامی، پیش بینی اعتبارات و جذب منابع مورد نیاز برای تحقق و اجرای برنامه های سال می باشد.

با این توجه که ارائه طرحهای مناسب و قابل دفاع و اجرایی و پیش بینی اعتبارات براساس ضرورتهای روستا از سوی شوراهای اسلامی می تواند به مدیران برنامه ریز شهرستان در جذب منابع مشاورت دهد.

انشاءالله اعضای شوراهای اسلامی بتوانند از حداکثر ظرفیتهای قانونی جذب منابع و تعریف طرح و برنامه در رشد و توسعه و خدمات رسانی به اهالی منطقه گامهای موثر بر دارند.

خبر: عبدالرسول جوادی بالاجاده

انتهای پیام/

ارسال نظر