چه کسی پیگیر حقوق عقب مانده کارگران شهرداری کردکوی است!؟/کارگرانی که حقوق کارگری تنها درآمد آنان است
تعداد بازدید تعداد 210 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۲:۰۶ ب.ظ، یکشنبه، ۲۸ مرداد، سال ۱۳۹۷ نظرات یک نظر

چند وقتیست تعدادی از کارگران شهرداری کردکوی و خانواده های آنان به دلیل حقوق معوقه خود و مطالباتی که از شهرداری دارند به پایگاه خبری تحلیلی رادکانا مراجعه می کنند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ چند وقتیست تعدادی از کارگران شهرداری کردکوی و خانواده های آنان به دلیل حقوق معوقه خود و مطالباتی که از شهرداری دارند به پایگاه خبری تحلیلی رادکانا مراجعه می کنند.

این قشر زحمتکش که ظاهرا چندماهیست حقوق آنان با تأخیر پرداخت شده و یا حتی با یک ماه تأخیر پرداخت می شود، خواستار رفع این مشکل که مدتهاست گریبانگیر آنان و خانواده های آنان شده است، شدند.

گفته می شود به دلیل وجود مشکلات مالی فقط نیمی از حقوق کارگران در این ماه پرداخت شده است که اعتراض برخی کارگران را به همراه داشته است.

انتظار ما از مسئولان شهرستان کردکوی رسیدگی به این مشکل است که آرامش و آسایش را از خانواده های کارگران شهرداری کردکوی ربوده است.

قطعا مسئولان شهرداری کردکوی و اعضای شورای شهر پیگیر مطالبات بحق نیروها و کارگران شهرداری هستند اما باید با جدیت بیشتری پیگیری کنند زیرا بسیاری از خانواده های کارگران فقط و فقط با همین حقوق بسیار کم شهرداری زندگی می کنند و منبع درآمد دیگری ندارند.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا بر حسب وظیفه و رسالت بزرگی که بر عهده دارد قطعا پیگیر مطالبات بحق کارگران شهرداری کردکوی خواهد شد.

این پایگاه خبری آماده شنیدن و انتشار اظهارات مسئولان شهرستان و شهرداری و شورای شهر است.

انتهای پیام/

یاسر می گوید:

سلام
پس شهرداری هر چی در میاره حقوق بده دیگه.
تکلیف آسفالت و جوب کشی و فضای سبز و جمع کردن زباله و لای روبی رودخانه و رنگ زدن جدول ها و …. و …. رو از کجا میخواد بده؟؟؟
فقط پول گرفتن نیست که!!! از هر ماشین دارن عوارضی میگیرین، طبق قانون عوارض در ازای خدمات هستش و نه از اینکه از جنگل خدا دادی و ملی از مردم عوارض گرفته بشه! چه خدماتی در جنگل دارن میدن؟؟ چراغ ها که اکثر وقت ها خاموشه، آشغال که تا دلتون بخواد توی جنگل ریخته و جمع نمیکنن، مکانی هم برای نشستن تعبیه نشده، سرویس بهداشتی ها هم کثیفه. مردمم که بخاطر این مسائل دائما جای نشستنشون رو دارن تغییر میدن و تقریبا دیگه همه جای جنگل داره توسط آدمی دست زده میشه و از بکر بودن در میاد.

اعضای محترم شورای شهر و شهردار محترم اینها رو هم جواب بدن.

ارسال نظر