دعواهای سیاسی در جبهه جایی نداشت / دشمن دنبال تغییر ذائقه ها از طریق فضای مجازی است/ حل مشکلات امروز همت و غیرت انقلابی می خواهد
تعداد بازدید تعداد 299 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۸:۳۴ ق.ظ، سه شنبه، ۶ شهریور، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت :دعواهای سیاسی در جبهه جایی نداشت و کسی در جبهه نمی پرسید با کی هستید و چه سلیقه ای دارید ؛ در جبهه سلایق مختلف بود اما دعوای سیاسی نبود و وقتی خلا بوجود آمد دشمن نفوذ کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از گلستان ما؛ سردارحسین معروفی فرمانده سپاه نینوا گلستان در یادواره ۱۹۲ شهید اصناف استان گلستان در دانشکده مائده گرگان اظهارکرد: شهدا به کسی بدهکار نیستند ، این ما هستیم که عقب ماندیم و به شهدا بدهکار هستیم .

سردار معروفی افزود : امروز جامعه ما نیازمند فرهنگ مقاومت ، ایثار و شهادت است و تاریخ انقلاب اسلامی نشان داده هر جا ایستادگی کردیم سربلند بودیم و هر کجا کوتاه آمدیم ، عقب رانده شدیم .

وی با اشاره به مولفه های پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس گفت : اولین مولفه ایمان عملی به خداوند و توسل به ائمه اطهار (س) بود و دومین مولفه نیز وفاق و وحدت واقعی بود که در بین رزمندگان وجود داشت و محور این وفاق نیز حضرت امام خمینی (ره) بود .

فرمانده سپاه نینوا گلستان خاطرنشان کرد : دعواهای سیاسی در جبهه جایی نداشت و کسی در جبهه نمی پرسید با کی هستید و چه سلیقه ای دارید و به دلیل داشتن هدف والا کسی درگیر کار جزئی نمی شد ، در جبهه سلایق مختلف بود اما دعوای سیاسی نبود و وقتی خلا بوجود آمد دشمن نفوذ کرد.

معروفی در ادامه تاکید کرد : وفاق در دوره جنگ بخاطر اطاعت از امام بود و همین عامل رمز موفقیت بود و امروز هم باید همین طور باشد اما آیا کلام امام جامعه را باید سیاسی کنیم ؟

وی به سومین مولفه اشاره کرد و گفت : مدیریت صحیح اسلامی و ولایت فقیه توانست ملت ما را سرافراز کند ، در عملیات کربلای ۴ که لو رفت و خیلی از بچه ها شهید شدند و فرماندهان روی برگشتن به چادر فرماندهی را نداشتند و احساس فروپاشیدگی در لشکر ها داشتیم امام خمینی (ره) با یک پیام نشاط را به جبهه برگرداند که شما برای ادای تکلیف می جنگید نه پیروزی .

این فرمانده سپاه استانی اضافه کرد : عقبه جنگ هشت ساله باعث عزت مردم ایران شد و امروز هم مردم ما هوشمند تر از گذشته هستند اگر چه ریزش هایی در انقلاب داشتیم اما رویش های بسیار خوبی داشتیم که ما قابل قیاس با گذشته نیست .

سردار معروفی یادآور شد : آمریکا محاسبه کرده و می داند که جنگ با ایران چقدر هزینه دارد و ملت ما نیز ثابت کرده با هر سلیقه و اعتقادی زمانی که منفعت و اعتقادشان به خطر بیفتد در مقابل دشمن در یک جبهه قرار می گیرند .

وی بیان کرد : امروز هدفگزاری دشمن ایجاد فاصله بین مردم و نظام و مسئولان آن است از طریق جنگ روانی در فضای مجازی و می خواهند ذائقه و محاسبه مردم ایران را عوض کنند .

معروفی گفت : حل مشکلات امروز همت می خواهد با روحیه و غیرت انقلابی و جهادی که نشدنی ها را شدنی کند .

وی اشاره کرد : آمریکایی ها در عراق با دوستانی که برایشان فرش قرمز پهن کردند ارزشی کمتر از سگ می گذاشتند و من فیلم هایی از جنایات آمریکا در عراق دیده ام که شرم دارم آنها را بیان کنم .

انتهای پیام /

ارسال نظر