آمریکا و متحدانش ۷۰ میلیارد دلار به صدام کمک کردند / کور خوانده اند اگر فکر می کنند جام زهر تکرار می شود
تعداد بازدید تعداد 133 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۲:۱۲ ب.ظ، چهارشنبه، ۲۱ شهریور، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه تحریم های دوره جنگ سنگین تر تحریم های فعلی بود ، گفت : اگر عده ای فکر می کنند می توانند دوباره به امام جامعه جام زهر بخورانند کور خوانده اند .

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از گلستان ما؛ حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات امشب سه شنبه ۲۰ شهریورماه در مراسم دومین شب عزاداری چهل سال بصیرت عاشورایی در آستان امامزاده عبدالله گرگان اظهار کرد: دوری از قران باعث می شود تا ضربه بخوریم و یک جاهایی که از قران غفلت کردیم دچار شکست شدیم در حالیکه غرب امروز از قران بخوبی استفاده می کند.

حجت الاسلام مصلحی افزود: قصه هایی که برای پیامبران در قران آمده برای اینست که عبرت تاریخی برای محکم کردن ایمان ، قرار گرفتن در مسیر حق و استقامت در راه درست می باشد .

وی تصریح کرد: تحریم های دوران دفاع مقدس با تحریم های الان اصلا قابل قیاس نیست ، آن موقع حتی یک سیم خاردار به ما نمی دادند ، درهم و دلار و دینار با ما مبازره می کردند ، بالغ بر ۷۰ میلیارد دلار آمریکا و متحدانش در حاشیه خلیج فارس به صدام کمک کردند .

وزیر سابق اطلاعات جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد : بین اروپایی ها و امریکایی ها برای دادن غنائم و امکانات به صدام تقسیم کار شده بود و حتی امکانات مجانی می دادند اما ایران با اراده ای استوار آنها را به زانو درآورد .

مصلحی تاکید کرد: در ان مقطع عده ای آمدند جام زهر را به امام جامعه خوراندند ، آیا امروز عده ای به فکر دادن جام زهر به امام نیستند !

وی اضافه کرد: اما آنها کور خواندند اگر فکر می کنند می توانند دوباره به امام جامعه جام زهر بخورانند ، درست است جنگ امام حسین و یزید همچنان ادامه دارد اما دیگر سر حسین بریده نمی شود و اجازه خوراندن جام زهر را نمی دهیم .

حجت الاسلام مصلحی بیان داشت: امروز رهبری به رغم طراحی های سنگین و پیچیده دشمن دارد خوب مدیریت می کند متاسفانه در گوش برخی بچه حزب اللهی ها می خوانند که چرا رهبری کاری نمی کند ، اینها را مواظب باشید برای منحرف کردن ذهن بچه حزب اللهی ها از مسیر درست مطالبه گری است .

این مقام دولت دهم یادآور شد: اینکه در مراسم اربعین ۲۵ میلیون ایرانی راه افتادند یک نمایش عظیم بود که دشمن را به واهمه انداخت .

مصلحی گفت : آنهایی که از آمریکا می ترسند و دم از ابرقدرتی این کشور می زنند ، بدانند زمانی که نیروهای دریایی این کشور در خلیج فارس به دست نیروهای سپاه دستگیر شده بودند از ترس خودشان را خیس کردند اما شهید حججی وقتی دستگیر شد با آنکه می دانست سرش بریده می شود اما استوار ایستاد .

انتهای پیام /

ارسال نظر