امیدواری مردم به میز خدمت بسیجیان/ مسئولین پیگیر مطالبات مردم شوند
تعداد بازدید تعداد 311 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۵۹ ق.ظ، پنج شنبه، ۲۲ شهریور، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

اردوهای جهادی رزمایش خدمت بسیجیان با برپایی میز خدمت ادارات در مسجد کوی محتشم از محله های حاشیه شهر گرگان ادامه دارد .

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از گلستان ما؛ کارشناسان و روسای تعدادی از ادارات مراکز مانند بهزیستی، اداره فنی و حرفه ای، اداره اوقاف آب و فاضلاب، برق و شهرداری با حضور در مساجد سه محله عرفان محتشم و انجیراب به صورت چهره به چهره با شهروندان گفتگو کردند و پای درد دل شان نشستند .

سرهنگ باقر رحمانی در این مراسم اظهار کرد: مقدمه کار جهادی داشتن روحیه جهادی  و مبارزه با نفس است تا بتوان با روحیه انقلابی اهداف و برنامه ها را به پیش برد.

وی افزود: رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمدرسول الله ۲ همزمان با سراسر کشور از نهم تا۲۹ شهریوردر دو مرحله جدا در حال اجراست.

mize khedmat 4

فرمانده سپاه ناحیه گرگان آغاز اردوهای جهادی را ۱۴ شهریور با حضور سردار معروفی در کوی انجیراب بیان کرد و گفت:  گروه های تحقیقی سپاه گرگان آسیب های حاشیه های شهر گرگان  را احصا کردند و۵۰ گروه جهادی در چهارمحله انجیراب، عرفان، محتشم و سجادیه بدون منت به کارهای جهادی می پردازند.

رحمانی ادامه داد: ۳۰۰ نفر از جامعه پزشکی، فرهنگیان و دانش آموزی تا ادارات بصورت رایگان فعالیت می کنند.

وی تاکید کرد: امروز باید تمرین و بازخوانی انقلابی گری داشته باشیم تا با فعالیت هایی که می توانیمآسیب های محلات رامرتفع کنیم بپردازیم.

فرمانده سپاه ناحیه گرگان در خاتمه از اجتماع ۱۵ هزار نفری بسیجیان درهفته دفاع مقدس خبرداد و افزود: سوم یا چهارم مهرماه بسیجیاین سراسر استان با حضور در ورزشگاه کریم آباد گرگان بار دیگر با آرمان های امام رال و شهدا تجدید میثاق خواهند کرد.

mize khedmat 25

در ادامه ابوالقاسم صفوی، فرماندار گرگان ازهمه مسئولین شهرستانی خواست روند پاسخگویی ادارات را تسریع ببخشند.

وی با بیان اینکه نمی خواهیم چیزی را نمایش دهیم و شخصا نیازی ندارم، افزود: اگر بخواهیم برای مردم قدمی برداریم این نتیجه اخرت مان خواهد بود.

فرماندار گرگان  با اذعان به مشکلات فراوان محلات حاشیه نشین گرگان گفت: در کوی محتشم  ۲ حلقه چاه  برای کمبود آب در اضافه شد اما ظاهرا کافی نیست و باید هر خانوار تانکری برای خود تهیه کند.مکان مسجد نیز در مکان احداث شده اشتباه است و باید تغییر کند . تغییراتی برای زمین محل دفن زباله نیز نیازمند تغییرات است.زمین بازی  کودکان اینجا نیز باید احداث شود.

اب های سطحی که از پارک بانوان بر روی سقف مناز ایجاد مشکل کرده است باید از سوی شهرداری برای رفع آن اقدامتی شود.

وی یکی از آسیب های ایجاد حاشیه شهر را ساخت و سازهای غیر استاندار بیان کرد و گفت: باید ترتیبی اتخاذ شود که طی چند سال آینده به فضای سبز تبدیل شود و اهالی این محله به سعدآباد  گرگان نقل مکان کنند.

فرماندار گرگان اولویت درخواست ها را در این محلات مالی بیان کرد و گفت: هر کدام از ادارات  مربوطه باید با برگزاری کلاس های آموزشی  و ارائه تسهیلات در موضوعات مشاغل خانگی ، گردشگری و سایر اقدام نمایند.

mize khedmat 18

فریدی سر گروه جهادی در بخشی ازاین مراسم گفت: هدف گذاری فعالیت های این گروه مسایل فرهنگی و اقتصاد مقاومتی بود که نیازمند اطلاع رسانی است.

وی بیان کرد: رنگ امیزی غیر اصولی و بدون اجازه شهرداری اعتیاد و خانه های تیمی ۱۵۰۰ نفر و ۳۵۰ خانوار این محله را تهدید می کند .

mize khedmat 18

گفتنی است؛ بیش از ۱۴ آسیب اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی از سوی معتمد این محله  برای پاسخگویی و رفع محرمیت به مسئولان شهری مطالبه شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر