واحدهای صنفی بدون مجوز پلمپ شوند
تعداد بازدید تعداد 164 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱:۲۰ ب.ظ، دوشنبه، ۱۶ مهر، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

فرماندار کردکوی گفت: اتاق اصناف و اتحادیه اصناف با همدلی و همکاری یکدیگر و همراهی با اداره تعزیرات بسترهای فعالیتهای اقتصادی سوداگران بازار و افزاد سودجو را بخشکانند و واحدهای صنفی بدون مجوز را پلمپ کنند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ ابراهیم قدمنان در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان با اشاره به جنگ روانی ایجاد شده توسط آمریکا و تاثیر آن در بازار ایران، گفت: دستاوردهای خوب اقتصادی، صنعتی و علمی کشور در نظام اسلامی بویژه در چند سال اخیر موجب شد استکبار جهانی خواست به هر شیوه ممکن این موفقتها را تحت شعاع قرار دهد به همین جهت با ایجاد جنگ روانی سعی کرد که اوضاع کشور را در جهت منافع خود مدیریت کند.

وی افزود: خوشبختانه با تصمیات درست ریاست جمهوری در داخل و رویکرد مناسب در ارتباطات جهانی بویژه با اروپاییان و خروج خارج از عرف و قوانین بین المللی آمریکا و… موجب شد که دولتهای اروپایی بیش از پیش سیاستهای مستقلانه تری از آمریکا اتخاذ کنند و با موضع گیری درست خود باعث انزوای بیشتر آمریکا در جامعه بین المللی شد و تاثیرات مثبتی هم در کشور ایجاد می کند.

فرماندار کردکوی با اشاره به تورم های ایجاد شده در بازار اظهار داشت: شرایط پیش آمده می تواند با اندکی صبوری بیشتر مردم به سرعت بهتر شود و مردم فرصت هرگونه سودجویی را از افراد سودجو بگیرند.

قدمنان با اشاره به اینکه هدف این جلسه مقابله با افراد سودجو است، خاطرنشان کرد: با تمام توان از طریق مجاری قانونی بر بازار نظارت می کنیم و با متخلفان و اخلال گران بازار بشدت برخورد می شود.

رئیس ستاد تنظیم بازار با اشاره به اینکه بازار رقابت برای همه فراهم است بر ضرورت بازرسی شبانه روزی از بازار تاکید کرد و اظهار داشت: اتاق اصناف و اتحادیه اصناف با همدلی و همکاری یکدیگر و همراهی با اداره تعزیرات بسترهای فعالیتهای اقتصادی سوداگران بازار و افزاد سودجو را بخشکانند و واحدهای صنفی بدون مجوز را پلمپ کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر