رسالت نخبگان در دهه پنجم انقلاب اسلامی سنگین است
تعداد بازدید تعداد 155 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۰۶ ق.ظ، پنج شنبه، ۱۹ مهر، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گرگان گفت: رسالت نخبگان در دهه پنجم انقلاب اسلامی و در آستانه ۴۰ ساگی انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی سنگین است.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از فارس؛ حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری صبح امروز در همایش بزرگ ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی و رسالت نخبگان در دهه پنجم انقلاب اسلامی که در گرگان در حال برگزاری است، اظهار کرد: امسال با توجه به اینکه در آستانه ۴۰ ساگی انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و دهه پنجم انقلاب قرار داریم سال مهمی محسوب می‌شود و نظام ما ماموریت سنگینی در راستای نشر مفاهیم نورانی اسلام ناب محمدی (ص) و زمینه‌سازی برای قیام و ظهور امام عصر (عج) دارد.
وی تصریح کرد: امید است در این موقعیت ویژه و حساس به خوبی به مأموریت خود عمل کنیم.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گرگان خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی از سال ۱۳۵۷ که نظام استبدادی را سرنگون کرد داری وجه تمایز مشخصی نسبت به سایر حکومت‌های جهان داشت که یکی از وجه ممیزه آن حکومت اسلامی و شکل‌گیری آن براساس دین مبین اسلام بود.
طاهری با بیان اینکه حکومت اسلامی باید پاسخگوی نیازهای واقعی بشر از جمله عدالت، آزادی و … باشد، تصریح کرد: حکومت‌های استبدادی و برخی از حکومت‌ها هم که دم از حقوق بشر می‌زدند با شکل‌گیری حکومت اسلامی احساس خطر کردند و در مقابل این انقلاب جبهه گرفتند.
وی با بیان اینکه اگر بخواهیم در مقابل مستکبران که در مقابل حکومت دینی یدواحده شدند بایستیم باید به اصل پایبندی اسلام و ولایت فقیه برگردیم، ابراز کرد: اگر گروه ها و جناح‌های مختلف مسائل فرعی را جای مسائل اصلی قرار دهند ظلم به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
انتهای پیام/

ارسال نظر