خودروی اورژانس اجتماعی بهزیستی کردکوی و بندرگز تحویل بندرترکمن و گمیشان می شود
تعداد بازدید تعداد 280 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۷:۱۸ ق.ظ، سه شنبه، ۲۴ مهر، سال ۱۳۹۷ نظرات 3 نظر

خودروی ویژه اورژانس اجتماعی بندرگز و کردکوی پس از ۵ سال به بهانه های واهی از آنان پس گرفته شد و در یک چشم به هم زدنی به سوی بندرترکمن و گمیشان روانه شد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ امروز خبری سینه به سینه چرخید و اسباب ناراحتی و گلایه مندی شهروندان کردکوی و بندرگز را فراهم آورد.

خودروی ویژه اورژانس اجتماعی بندرگز و کردکوی پس از ۵ سال به بهانه های واهی از آنان پس گرفته شد و در یک چشم به هم زدنی به سوی بندرترکمن و گمیشان روانه شد.

مرکز اورژانش اجتماعی این دو شهرستان، چند سال قبل و در زمانی که محمد جواد نظری مهر نماینده غرب گلستان بود و خانم رحمانی مدیرکل بهزیستی گلستان بود؛ افتتاح شد و خدمات زیادی را نیز در این سال ها به شهروندان بندرگز و کردکوی ارائه کرد.

حالا چه شده است که به یکباره، این ۲ خودرو از بندرگز به بندرترکمن و از کردکوی به گمیشان منتقل شده است؟

آیا وضعیت اجتماعی بندرترکمن و گمیشان به مرز بحران رسیده است که نیاز به چنین تصمیماتی از سوی مدیر کل بهزیستی بوده است؟ اگر اینگونه است ؛ پس نهادهای مسئولی که بودجه های دیوانه کننده در راستای کاهش آسیب های اجتماعی دریافت می کنند؛ تا بحال چه کرده اند؟

اگر هم بنا به زور و فشار چنین تصمیمی گرفته شد؛ پس بزرگان بندرگز و کردکوی مانند امامان جمعه و فرمانداران سرگرم چه کاری بوده اند که اینگونه به صورت آشکارا کلاه سرشان رفته است؟ هرچند فرماندار بندرگز در اقدامی آزادمنشانه، به شدت به این روند اعتراض کرده است !

پیشنهاد می شود مدیرکل جوان و کم تجربه بهزیستی گلستان، در سریعترین زمان ممکن خودروهای اورژانس اجتماعی را به بندرگز و کردکوی برگرداند و با عذرخواهی رسمی از شهروندان دلجویی کند و نماینده غرب گلستان نیز برای خنثی سازی هرگونه شائبه و جلوگیری از ایجاد شکاف اجتماعی و قومی و مذهبی در غرب گلستان، به صورت جد پیگیر جبران خطای بهزیستی گلستان باشد که در غیر اینصورت مردم و رسانه ها لحظه ای از احقاق حق غافل نخواهند ماند.

نزدیکان استاندار گلستان نیز دست از سیاسی کاری و مصلحت اندیشی های فرمایشی بردارند و این موارد را که بی شک مورد تایید نماینده عالی دولت در استان نیست؛ به ایشان اطلاع دهند تا مردم تکلیفشان با مسئولان روشن شود.

اسماعیل البرزی

انتهای پیام/

شهباز می گوید:

با سلام اون روزی که بزرگان شهر ما از آقای نور قلی پور در برابر گزینه بومی بخاطر مصلحت اندیشی و حمایت از دولت تدبیر و امید حمایت کردن الان باید جوابگو باشن دست و پنجه مسئولین شهر در نکنه

کردکویی می گوید:

باز هم خواب و غفلت و خیانت مسولان بی کفایت شهری کار که تمام میشه همه از خواب بیدارمیشن های بگیر بگیر

کردکویی می گوید:

جرا هر وقت مسولان استانی چه از گذشته چه حال وقتی چیزی می خواهند به ترکمن صحرا بدهند از کردکوی بخت بر گشته مایه میزارند

ارسال نظر