برگزاری مسابقه نقاشی در آموزشگاه هنرهای تجسمی هیرا کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 193 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۰۹ ق.ظ، چهارشنبه، ۲۵ مهر، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

یک دوره مسابقه نقاشی در دو بخش کودک و نوجوان به صورت انفرادی و گروهی و با موضوع آزاد در آموزشگاه هنرهای تجسمی هیرا برگزار شد.

به گزارش سرویس فرهنگ و هنر رادکانا؛ زهره رحمانی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: یک دوره مسابقه نقاشی در دو بخش کودک و نوجوان به صورت انفرادی و گروهی و با موضوع آزاد در آموزشگاه هنرهای تجسمی هیرا برگزار شد.

وی با بیان اینکه شرکت کنندگانی از سنین ۴ سال تا ۱۸ سال در این مسابقه شرکت داشتند، افزود: شرکت کنندگان در بخش تصویرسازی و نقاشی کودک مجموعا ۱۰۰ نفر از سن ۴ تا ۹ سال و در بخش نقاشی دیواری مجموعا ۵۰ نفر از ۱۰ سال تا ۱۸ سال بودند.

مدیر آموزشگاه هنرهای تجسمی هیرا تصریح کرد: بخش تصویرسازی و نقاشی کودک بصورت انفرادی با موضوع و تکنیک آزاد بود که شرکت کنندگان متشکل از مدارس ابتدایی سطح شهر بودند.

این بانوی هنرمند کردکوی خاطرنشان کرد: بخش گروهی بصورت نقاشی دیواری و با موضوع آزاد بر روی دیوار اجرا گردید که شرکت کنندگانی از مدارس راهنمایی، دبیرستان و هنرستانهای شهرستان کردکوی در آن شرکت کردند.

رحمانی بیان کرد: به کلیه شرکت کنندگان در بخش تصویر سازی هدایایی جهت تشویق عزیزان از طرف آموزشگاه تهیه و اهدا گردید.

مدیر آموزشگاه هنرهای تجسمی هیرا اظهار داشت: هدف از برگزاری این مراسم ایجاد فضایی شاد، صمیمی و متنوع و قرار گرفتن دانش آموزان از مدارس و رشته های مختلف در کنار هم و سنجش و کشف استعدادهای هنری این عزیزان و انشاءالله بهره گیری از عزیزان منتخب در برنامه های آینده بوده است.

گفتنی است؛ برگزاری این برنامه به همت اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی به اطلاع مدارس رسید و دانش آموزان عزیز در این برنامه شرکت کردند.

تصاویری از این برنامه:

عکاس: علی لیاقتی

انتهای پیام/

ارسال نظر