جوابیه آبفار کردکوی بابت انتشار خبر آلودگی آب شرب روستای بالاجاده در رادکانا+متن جوابیه
تعداد بازدید تعداد 444 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۰۸ ب.ظ، یکشنبه، ۶ آبان، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

رییس اداره آبفار شهرستان کردکوی در پاسخ به درج خبر انتقاد برخی از اهالی روستای بالاجاده درباره آلودگی آب شرب در زمان بارندگی شدید در این رسانه، جوابیه ای بدین شرح اعلام داشتند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ ابوذر پاسندی رییس اداره آبفار شهرستان کردکوی در پاسخ به درج خبر انتقاد برخی از اهالی روستای بالاجاده درباره آلودگی آب شرب در زمان بارندگی شدید در این رسانه، جوابیه ای بدین شرح اعلام داشتند که با رعایت امانت رسانه ای عینا به نظر مخاطبین گرامی رادکانا و اهالی روستای بالاجاده منعکس می شود:

متن جوابیه بدین شرح است:

با عنایت به بارش شدید شب گذشته و برهم خوردن تعادل لایه های آبده در محل چشمه توسکا بالاجاده، موجبات بالا رفتن کدورت آب استحصالی منابع تامین موجود فراهم شد.

توضیح اینکه این شرکت به منظور بهبود و اصلاح وضعیت موجود اقدام به قطع موقت آب چشمه در سطح شبکه و تخلیه رسوبات نموده است و در حال حاضر کیفیت آب در محدوده مجاز استانداردهای بهداشتی تغییر یافته که در تصویر زیر می توانید مشاهده می نمایید.

در ضمن بازدید میدانی به اتفاق مرکز بهداشت در سطح روستا انجام گردید که هیچ گونه موارد خاصی مشاهده نشده است.

با تشکر
مدیریت آبفار شهرستان کردکوی_ پاسندی

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا نیز از پیگیری مجدانه و فوری ریاست اداره آبفار شهرستان در رفع مشکلات بهداشت آب شرب و همکاری و مشارکت مسئولان اداره بهداشت و درمان شهرستان کردکوی و مرکز بهداشت بالاجاده صمیمانه سپاسگزاری می نماید.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا از سامانه اطلاع رسانی سورم سرا در روستای بالاجاده بابت پیگیری مشکلات و نواقص موجود در این روستا و انتشار آن در رسانه وزین خود کمال قدردانی را بجا می آورد.

انتهای پیام/

ارسال نظر