برگزاری رزمایش پدافند غیرعامل بسیج دانش آموزی در دبیرستان کار و دانش الغدیر کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 451 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۲:۲۹ ب.ظ، چهارشنبه، ۱۶ آبان، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

مراسم متمرکز هفته پدافند غیرعامل با حضور مسئولان، دبیران و دانش آموزان در هنرستان کار و دانش الغدیر برگزار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ رزمایش پدافند غیرعامل بسیج دانش آموزی با حضور ابراهیم قدمنان  فرماندار و امید شهریاری مدیر آموزش و پرورش در هنرستان کار و دانش الغدیر برگزار شد.

سید علی زنجانی ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری، گفت: پدافند به معنی دفاع در مقابل حمله  است و دو نوع پدافند وجود دارد که در پدافند غیرعامل از سرزمین خود در مقابل دشمنان دفاع می کنیم.

سرپرست معاونت پرورشی و تندرستی آموزش و پرورش کردکوی با بیان اینکه در پدافند غیر عامل حملات غیر مسلحانه صورت می پذیرد و ما باید به شکل غیر مسلحانه در مقابل دشمن دفاع کنیم، افزود: دشمنان وقتی نمی توانستند در مقابل کشور ما به پیروزی برسند جنگ را خاتمه دادند ولی بارها به اشکال مختلف به ما حمله فرهنگی، افتصادی و… کردند لذا باید همیشه و هر زمان آمادگی داشته باشیم تا در مقابل این نوع از حملات با دشمنان مقابله کنیم.

وی در پایان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، اظهار داشت: پدافند غیر عامل محدود به یک زمان و مکان خاص نیست و ابعاد گسترده فرهنگی اجتماعی را دربر می گیرد و در قالب سایت ها ، شبکه های اجتماعی ، فیلم و عکس … نمایان می شوند و باید به موقع شناسایی وبا آن برخورد مناسب گردد.

تصاویری از این مراسم:

عکاس: علی لیاقتی

انتهای پیام/

ارسال نظر