نقطه قدرت ما، قدرت موشکی مقاومت است/ روند کنونی عادی‌سازی روابط با اسرائیل تنها نقاب‌های منافقین را از چهره‌های آنان می‌اندازد
تعداد بازدید تعداد 241 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۶:۰۸ ب.ظ، شنبه، ۱۹ آبان، سال ۱۳۹۷ نظرات یک نظر

دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی به مناسبت روز شهید اعلام کرد نقطه قدرت این جنبش، قدرت موشکی مقاومت است.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، سخنرانیسید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان، به مناسبت روز شهید آغاز شد.

او در این سخنرانی اعلام کرد: کاروان‌های شهدای ما ادامه دارد و در هر میدانی که می‌رویم پیروزی می‌آفرینند. مسیر مقاومت تعیین‌کننده و سرنوشت‌ساز و قدرتمند بوده و به لطف خون شهدا، پیروزی‌های تاریخی به دست آمده است.

دبیرکل حزب الله لبنان افزود: نقطه قدرت ما، قدرت موشکی مقاومت است زیرا برای ارتش لبنان داشتن موشک‌های پیشرفته ممنوع است. دشمن با بزرگنمایی و فشار و استفاده از آمریکایی‌ها تلاش می‌کند بر قدرت موشکی مقاومت متمرکز شود.

سید حسن نصرالله در ادامه اضافه کرد: بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، خودش تأکید کرده است این قدرت (موشکی)، کلید است و اشغالگری، کلید نیست و مشکل او با ما این است که ما این قدرت را داریم. نتانیاهو می‌خواهد این قدرت را از ما بگیرد در حالی که خودش برای قدرت بیشتر موشکی تلاش می‌کند.

او در ادامه گفت: ما به قدرت لبنان و به معادله طلایی و سلاح مقاومت و همه موشکهایش پایبند هستیم.

دبیرکل حزب الله لبنان  تاکید کرد: تهدیدات و فشار‌ها و تحریم‌ها علیه ما سودی ندارد و از کشورمان دفاع خواهیم کرد زیرا دست برداشتن از دفاع باعث می‌شود به لبنان تجاوز شود. ما به هرگونه حمله و تجاوزی به لبنان یا بمباران یا گلوله‌باران آن قطعا پاسخ خواهیم داد و نمی‌پذیریم که دشمن کشور ما را همانند گذشته جولانگاه خود قرار دهد.

سید حسن نصرالله با اشاره به تلاش برخی کشورها برای عادی‌سازی روابط با رژیم اشغالگر صهیونیستی اعلام کرد: هرگونه عادی‌سازی روابط را با اسرائیل، منبعش هر کسی باشد و یا به هر شکلی باشد محکوم می‌کنیم. از همه ملتها دعوت می‌کنیم با عادی‌سازی روابط مخالفت و همه اشکال عادی‌سازی را محکوم کنند. باید با این نبرد مقابله کرد.

او در ادامه سخنرانی خود به مناسبت روز شهید خطاب به ملت فلسطین گفت: از گام‌های عادی سازی روابط با اسرائیل غمگین نشوید؛ زیرا آنچه که تاکنون پنهانی انجام می‌شد اکنون آشکارا انجام می‌شود و عادی‌سازی کنونی روابط، به نفاق عربی پایان می‌دهد و نقاب‌های فریبکاران و منافقین را از چهره‌های آنان می‌اندازد. وجود منافقین و فریبکاران و مروجان توهم باعث تأخیر در پیروزی و روشن کردن تکلیف (دشمن) و جلوگیری از آگاهی حقیقی شده است.

دبیرکل حزب الله لبنان افزود: اقدام اشغالگران در خنثی‌سازی صد‌ها عملیات (ضد صهیونیستی) فلسطینیان به خودی خود بیانگر روحیه مقاومت فلسطینیان است.

سید حسن نصرالله به ماجرای جنایت علیه روزنامه‌نگار مخالف عربستانی در استانبول نیز اشاره کرد و گفت: ما به علت قضیه خاشقجی در یمن در برابر وضع جدیدی قرار داریم و این خوب است که دعوت به توقف جنگ در یمن می‌شود. دعوت‌ها به توقف جنگ، نتیجه پایداری ملت یمن است و شاید برای نجات ائتلاف سعودی از باتلاق یمن این دعوت‌ها مطرح شده است.

او در بخشی دیگر از اظهاراتش گفت: ربط دادن تشکیل دولت لبنان به ایران و تحریم‌های آمریکا و دمشق و بشار اسد، رئیس جمهور سوریه، احمقانه است.

دبیرکل حزب‌الله لبنان در ادامه با پایداری دولت و ملت سوریه اشاره کرد: اگر پایداری ملت و رهبری و دولت سوریه نبود ما شاهد سفر بنیامین نتانیاهو (نخست وزیر رژیم صهیونیستی) و دیگر (مقامات صهیونیستی) به دمشق بودیم. با وجود همه ظلم‌های عربی در حق سوریه، سوریه موضعش را در حمایت از آرمان فلسطین و مقاومت تغییر نداد.

انتهای پیام/

شهباز می گوید:

باسلام متاسفانه لبنان هم سوخت رسانی به هواپیماهای مسافربری ایرانی رو هم قطع کرد و…

ارسال نظر