علایم حیاتی مدیرکل استان‌های وزارت کار مساعد است
تعداد بازدید تعداد 218 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۵۰ ب.ظ، پنج شنبه، ۲۴ آبان، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان؛ آخرین وضعیت خلیل حنیف مدیرکل استان‌های وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی را مساعد عنوان کرد.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا؛ محمد دادجو دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار کرد: در حال حاضر ضریب هوشی «خلیل حنیف» مدیرکل استان‌های وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی ۱۴ است.

وی با اشاره به صدمات ناشی از سانحه تصادف تصریح کرد: صدماتی که به ایشان وارد شده نشان می‌دهد که خونریزی مغزی دارند اما در حدی نیست که نیاز به عمل جراحی داشته باشد اما اگر کنترل شود بهتر است.

مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان افزود: حنیف دچار شکستگی مهره پنج کمری و پایک مهره ۱۲ پشتی شده است سونوگرافی که در همان لحظه انجام شد خونریزی شکمی نداشتند، آسیبی به کبد و طحال ایشان وارد نشده است، سی تی اسکن که از ناحیه سینه و لگن وی انجام گرفت آسیبی جدی مشاهده نشد.

دادجو با بیان اینکه اندام‌های بیمار حرکت می‌کند، گفت: شکستگی واضح در اندام‌ها وجود ندارد، از نظر سیر درمانی باید ببینیم که وضع بیمار چگونه است باید به طور سریال، اسکن از سر ایشان گرفته شود تا وضعیت خونریزی که داشتند را ببنیم که تشدید می‌شود یا اینکه با درمان‌های نگهدارنده بهتر می‌شود.

وی ادامه داد: مجددا اواخر شب و فردا صبح سی‌تی اسکن می‌شود و برای شکستگی کمری ایشان نیز باید جراحی شوند ولی ابتدا باید از وضعیت مغزی و ارگان‌های حیاتی ایشان خیال‌مان راحت شود تا نگرانی نداشته باشیم بعد از آن بیمار برای عمل شکستگی مهره ۵ کمری عمل جراحی خواهد شد.

به گفته دادجو؛ اکنون علائم حیاتی بیمار اعم از فشار خون و ضربان قلب خوب است خونریزی فعال ندارد، خراشیدگی بر روی جمجمه دارد، کلار گردنی نیز برای ثابت نگه داشتن وضعیت گردن ایشان قرار دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر