تصادف بزرگ روز گذشته گرگان اخطاری بزرگ برای استاندار و سایر مسئولان استانی بود/جان باختگان تصادف بزرگ گرگان شهید محسوب می شوند/بارها و بارها شاهد تصادف بسیاری از هم وطنان در این منطقه بوده ایم
تعداد بازدید تعداد 452 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱:۳۶ ب.ظ، جمعه، ۲۵ آبان، سال ۱۳۹۷ نظرات یک نظر

امام جمعه شهرستان کردکوی با تأکید بر اینکه حادثه تصادف رئیس سازمان تأمین اجتماعی و معاونان وی اخطاری بزرگ برای استاندار گلستان و دیگر مسئولان بوده است، متذکر شد: این جاده گنجایش این همه ماشین سنگین را ندارد لذا استاندار گلستان و دیگر مدیران مربوطه باید بدنبال چاره ای باشند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت الاسلام موسی شاعری در خطبه های نماز جمعه امروز با اشاره به تحریم های ظالمانه و غیرانسانی آمریکا گفت: تحریم های جدید آمریکا پشتوانه بین المللی ندارد لذا اروپاییان اعلام کردند که این تحریم ها صحیح نمی باشد و نباید صورت بگیرد.

وی با عنوان اینکه تحریم بی تأثیر نیست اما برای ملت ما مهم نیست، افزود: چون ما ملتی هستیم که ۸ سال دفاع مقدس را در مقابل کشورهای بسیار زیادی با اقتدار پشت سر گذاشتیم.

امام جمعه شهرستان کردکوی با تأکید بر اینکه مردم کشور ما صبور هستند و مشکلات اقتصادی را تحمل می کنند، متذکر شد: عده ای از مسئولان نظام در این شرایط بد اقتصادی بی جهت عنوان نکنند که مردم را دارای شرایط خوب اقتصادی هستند و مشکلی ندارند.

جان باختگان تصادف بزرگ روز گذشته گرگان شهید محسوب می شوند

شاعری با بیان اینکه تصادف بسیار تأسف باری در گرگان رخ داد، گفت: جان باختگان تصادف بزرگ روز گذشته گرگان شهید محسوب می شوند زیرا در راستای مأموریت کاری و پیگیری امورات مردم گلستان دچار چنین حادثه ای شدند.

وی با تأکید بر اینکه حادثه تصادف رئیس سازمان تأمین اجتماعی و معاونان وی اخطاری بزرگ برای استاندار گلستان و دیگر مسئولان بوده است، متذکر شد: این جاده گنجایش این همه ماشین سنگین را ندارد لذا استاندار گلستان و دیگر مدیران مربوطه باید بدنبال احداث کمربندی برای عبور کامیون باشند.

امام جمعه شهرستان کردکوی خاطرنشان کرد: بارها و بارها شاهد تصادف بسیاری از هم وطنان مان در این بریدگی و ها و جاده ها در این منطقه بوده ایم که متأثرمان می کرده است.

انتهای پیام/

کردکویی می گوید:

خیلی ها در این دور برگردان های غرب گلستان کشته شدند!!!!!

ارسال نظر