گرامیداشت روز جهانی معلولان در مدرسه استثنایی توحید کردکوی/خلق لحظاتی شاد و جذاب برای دانش آموزانی با دلهای بزرگ+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 240 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۵:۵۳ ب.ظ، چهارشنبه، ۱۴ آذر، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

هر ساله در روز جهانی معلولان مراسم گرامیداشت این روز در مدرسه استثنایی توحید واقع در شهرک فرهنگیان کردکوی برگزار می شود.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ معلولین هر جامعه چشم بینای آنها میباشند بدین تعبیر که حکمت و مصلحت الهی در ظرفیت وجودی آنها به عنوان موجودی باعزت و با ظرفیت تحمل مصائب متجلی گشته است.

معلولین جسمی و حرکتی قشری از جامعه معلولین می باشند که اکثرا ذهن سالم و پویایی دارند خصوصا اینکه ضایعات جسمی نیز در اینها به عنوان انگیزه عمل می نماید و موتور شتابان ذهنی اینها را خوب آب دیده می کند.

فلذا قدرت استدلال و استنباط فکری و تفکر صوری در این عزیزان خیلی بالاست و اکثرا هم به مراحل عالی پیشرفت تحصیلی دست پیدا می کنند و اگر هم ناکامی باشد مطمئنا موانع محیطی بوده است که نگذاشته استعداد آنها شکوفا شود.

ولی درعمل وجود یک سری موانع در مسیر زندگی این عزیزان احتمال آسیبهای جدی را هم برای خود این عزیزان وهم برای جامعه متصور می نماید.

بنابراین گزارش؛ هر ساله در روز جهانی معلولان مراسم گرامیداشت این روز در مدرسه استثنایی توحید واقع در شهرک فرهنگیان کردکوی برگزار می شود.

مراسمی شاد و جذاب با حضور هنرمندان، مسئولان و خانواده های دانش آموزان عزیز و توانمند مدرسه استثنایی توحید.

گفتنی است؛ این مدرسه که دانش آموزان استثنایی زیادی را تحت پوشش خود دارد نیازمند حمایت مسئولان و خیران عزیز و گرامی است.

لذا کسانی که در مسیر و ریل کارهای خیرخواهانه قرار دارند می توانند گوشه چشمی هم به دانش آموزان خوب مدرسه استثنایی توحید کردکوی داشته باشند.

تصاویری از این مراسم:

انتهای پیام/

ارسال نظر