مهرگانفر معاون عمرانی فرماندار بندرگز شد
تعداد بازدید تعداد 155 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۵:۲۱ ب.ظ، شنبه، ۱۷ آذر، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

در آیینی با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی، اولین معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بندرگز معرفی شد.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از کناره، فرماندار بندرگز در آیین معارفه معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری این شهرستان گفت : خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی افتخاری بزرگ برای کسانی است که مسئولیت دارند.

“حسین احمدی” افزود: مجموعه کارکنان فرمانداری بندرگز افرادی تلاشگر و متعهد هستند که این امر موجب شده جایگاه فرمانداری این شهرستان ویژه باشد.

وی تلاش برای حل مشکلات مردم را اولویت مهم مدیران برشمرد و بیان کرد: باید با وحدت، همدلی و وفاق برای حل مشکلات مردم و توسعه و آبادانی این شهرستان تلاش کنیم.

فرماندار بندرگز اظهار کرد: دوران مسئولیت بسیار است و تنها کسانی که به فکر خدمت رسانی به مردم هستند می توانند از این فرصت های اندک به درستی استفاده کنند.

احمدی تاکید داشت: با همکاری نیروهای مستعد شهرستان و دستگاه های اجرایی ، برنامه های عمرانی منطقه با سرعت ، دقت و کیفیت مطلوبی اجرا شود.

در این مراسم ، “محمد مهرگانفر” به عنوان اولین معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بندرگز معرفی شد.

مهرگانفر بر اساس حکم صادره از سوی استاندار گلستان به این سمت منصوب شده است.

مهرگانفر دارای مدرک دکترای برنامه ریزی است و پیش از این در سمت کارشناس مسوول عمران و برنامه ریزی فرمانداری این شهرستان خدمت می کرد.

چوبداری معاون اداره کل سیاسی ، انتخابات استانداری گلستان نیز در این مراسم حضور داشت.

انتهای پیام/

ارسال نظر