تکذیب شایعه ریاست رئیسی بر دستگاه قضا/ خبرِ عنصر رسانه‌ای حامی دولت باز هم دروغ از آب درآمد!
تعداد بازدید تعداد 199 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۱:۳۴ ق.ظ، جمعه، ۳۰ آذر، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

یک منبع آگاه خبر داد: ادعای رایزنی برای ریاست حجت الاسلام رئیسی بر قوه قضائیه از اساس کذب و خلاف واقع است.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از راه دانا؛ ضمن تکذیب شایعات منتشر شده مبنی بر برگزاری جلسه ای بین ابراهیم رئیسی و آملی لاریجانی جهت انتقال ریاست قوه قضائیه، گفت: برگزاری چنین جلسه ای کذب محض است و احتمالاً برخی طیف های سیاسی در راستای اهداف خاص، اقدام به چنین خبرسازی هایی می کنند.

وی افزود: دوره دوم ریاست آیت الله آملی لاریجانی مردادماه سال ۹۸ به پایان می رسد و انتشار این شایعات ۸ ماه قبل از موعد قانونی پایان دوره ریاست قوه قضائیه، موجب تزلزل در مدیریت و بدنه دستگاه قضایی می شود.

این منبع مطلع تاکید کرد: از سوی دیگر حجت الاسلام رئیسی طی سه سال اخیر فعالیت های فرهنگی اجتماعی و خدمت رسانی چشمگیری را در آستان قدس آغاز کرده است که همچنان ادامه دارد و به نظر می رسد هدف از طرح برخی شایعات، ایجاد حاشیه برای تداوم این فعالیت هاست.

فرید مدرسی عنصر رسانه‌ای نزدیک به دولت مدعی شده بود که ریاست حجت الاسلام رییسی بر قوه قضاییه قطعی شده و وی به همین دلیل دیداری را با آیت الله آملی لاریجانی داشته است.

مدرسی قبلا نیز مدعی شده بود آیت الله اراکی اظهار گلایه‌ای را نیز نسبت به آیت الله یزدی و نامه وی به آیت الله شبیری(در ماجرای دیدار آیت الله شبیری با رییس دولت اصلاحات) داشته که آن خبر هم از سوی دفتر آیت الله اراکی تکذیب شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر