عامل آزار و اذیت دختر جوان تهرانی در سیرجان بازداشت شد
تعداد بازدید تعداد 143 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۲:۱۱ ب.ظ، دوشنبه، ۱۷ دی، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

با دستور رئیس کل دادگستری استان کرمان به پرونده آزار واذیت دختر جوان در سیرجان به صورت ویژه و خارج از نوبت رسیدگی خواهد شد .

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ محسن نیک ورزدادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان از دستگیری دو نفر از عوامل آزار واذیت یک دختر جوان در سیرجان که فیلم آن در فضای مجازی منتشر شده است خبر داد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر متهم اصلی (ضارب) با صدور قرار بازداشت از سوی معاون دادستان (قاضی ویژه رسیدگی به جرائم سایبری) روانه زندان شده است، افزود: در این رابطه شخصی هم که اقدام به فیلم برداری نموده بود شناسایی و به همراه ضارب اصلی دستگیر شده اند.

این مقام قضائی گفت:: در پی رصد فضای مجازی توسط کارگروه رصد امور فضای سایبری در دادسرای سیرجان، در تاریخ  ۱۴ دی کلیپی مشاهده که در آن پسری اقدام به حبس دختری در یک خانه باغ نموده و اقدام به ضرب و جرح ایشان و آزار و اذیت ایشان می‌نماید که متهم کلیپ ضبط شده را در STORY اینستاگرام خودش به اشتراک گذاشت است.

این مقام قضائی افزود: با توجه به اهمیت موضوع و اینکه احتمال انتشار آن و ارسال آن به شبکه‌های خارج کشور وجود دارد فورا ضمن صدور دستورات قضایی لازم متهم شناسایی گردید.

وی گفت: بلافاصله با رئیس پلیس آگاهی شهرستان هماهنگی لازم انجام و متهم در مخفیگاهش شناسایی و ادله دیجیتالوی نیز توقیف گردید.

انتهای پیام/

ارسال نظر