غلامرضا رهبر یادآور نقش معنادار رسانه در پیشبرد و معرفی شایسته انقلاب اسلامی در سرتاسر جهان
تعداد بازدید تعداد 68 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۸:۳۹ ق.ظ، شنبه، ۲۲ دی، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

سپاه نینوا گلستان بمناسبت سالروز شهادت خبرنگار شهید جاویدالاثر غلامرضا رهبر بیانیه ای را منتشر کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ در متن این بیانیه آمده است:

۲۱ دیماه سالروز شهادت خبرنگار شهید جاوید الاثر غلامرضا رهبر یادآور نقش انقلابی، راهبردی و معنادار رسانه ها و اهالی آن در پیشبرد و معرفی شایسته انقلاب اسلامی در سرتاسر جهان است و این همان رسالت یک رسانه انقلابی است که از روحیه بسیجی نشأت گرفته است و به زیبایی این روز عزیز به نام روز بسیج رسانه نامگذاری گردیده است.

بنا بر بیانات ارزشمند و تدابیر حکیمانه ی حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)، امروز رسانه های دنیا به طور کامل در انحصار صاحبان زر و زور و کسانی هست که خواستار حاکمیت فضیلت اخلاقی، دین، معنویت و صلح در جهان نیستند زیرا مصلحت نظام استکباری اقتضا می کند که برای فریب دنیا رسانه های تحت سلطه ی آنها اسلام را مساوی تروریسم و امریکا را مظهر حقوق بشر و دموکراسی نشان دهند و این دروغ بزرگ با استفاده از ابزار تاثیر گذار رسانه به تمام مردم دنیا القا می شود.

اینجاست که نقش بی بدیل، حساس و حیاتی رسانه های انقلابی به عنوان بازوان توانمند انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ایران نمایانگر می شود T رسانه هایی که باید دانشگاهی باشند تا در آن عالیترین و زیباترین مفاهیم انقلاب اسلامی به شکل هنرمندانه ارائه شود و جاذبه داشته باشد.

در گفتمان نورانی ولایت فقیه نشانه های یک رسانه انقلابی حاکمیت دین، اخلاق و فضیلت مداری است و اگر چنین شود رسانه ها می توانند زمینه ی گفتگوی آزاد و دو جانبه و همچنین چند جانبه میان ملت ها و وسیله ای برای تبادل مفاهیم فرهنگی و اخلاقی و ارزش های والای انسانی میان آنان باشند.

افزایش آگاهی، بصیرت افزایی ، بالاتر بردن قدرت تحلیل، شناخت استکبار ورعایت عدالت و انصاف در نوشتن و بیان مطالب از مهمترین موضوعاتی است که جامعه ی رسانه ای در این زمان بدان نیازمند است.

سپاه نینوا استان گلستان ضمن درود به ارواح مطهر شهدا و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) وبویژه روح بلند شهید جاوید الاثر غلامرضا رهبر که با بصیرت و شجاعت در راه اطلاع رسانی انقلابی در عملیات غرور آفرین کربلای ۵ در سال ۱۳۶۵ به شهادت رسید، این روز را به تمامی اصحاب خدوم و بابصیرت رسانه های بسیجی انقلاب اسلامی تبریک عرض می نماید.

سپاه نینوا استان گلستان

انتهای پیام/

ارسال نظر