تجلیل از پرسنل اورژانس ۱۱۵ شهرستان کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 214 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۲۱ ق.ظ، یکشنبه، ۲۳ دی، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

آئین تجلیل از پرسنل اورژانس ۱۱۵ شهرستان کردکوی با حضور محمدطاهر مصدق معاون عمرانی فرماندار و دکتر نقی پور رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی بمناسبت روز پرستار در مرکز اورژانس ۱۱۵ برگزار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ آئین تجلیل از پرسنل اورژانس ۱۱۵ شهرستان کردکوی با حضور محمدطاهر مصدق معاون عمرانی فرماندار و دکتر نقی پور رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کردکوی بمناسبت روز پرستار در مرکز اورژانس ۱۱۵ برگزار شد.

پرسنل اورژانس در فرصتی پیش آمده به بیان مشکلات موجود در این حوزه پرداختند و خاطرات تلخ و شیرینی خود در حوزه امدادرسانی به حادثه دیدگان را بیان کردند.

یاسر کردی نیز در حاشیه این برنامه به خبرنگار ما گفت: شهرستان کردکوی دارای دو پایگاه اورژانس شهری و پایگاه جاده ای یساقی است.

وی افزود: پایگاه جاده ای یساقی از شصت کلاته تا النگ به مسافت ۲۰۰ کیلومتر مربع را پوشش داده و پایگاه شهری از ابتدای روستای النگ تا روستای باغوکناره را پوشش می دهد.

رئیس مرکز اورژانس ۱۱۵ شهرستان کردکوی بیان کرد: اورژانس ۱۱۵ شهرستان کردکوی دارای ۱۳ پرسنل است که در این دو پایگاه مشغول خدمت به مردم هستند.

کردی با بیان اینکه تعداد ۳۰۰۰ مأموریت توسط اورژانس ۱۱۵ در سال ۹۶ در کردکوی انجام شد، افزود: اورژانس ۱۱۵ شهرستان کردکوی دارای ۴ آمبولانس است که دو آمبولانس فعال و دو آمبولانس دیگر نقش پشتیبان را بازی می کنند.

وی با اشاره به مشکلات پیش روی اورژانس ۱۱۵ اظهار داشت: با افزایش آمار روزافزون درخواست های مردمی از اورژانس ۱۱۵ روبرو هستیم که این تعداد اگر از اندازه ای مشخص عبور کند با این حجم از امکانات ممکن است قادر به پاسخگویی درخواست های مردم نباشیم لذا باید به پایگاه ها و کدهای فعال ما افزوده شود.

تصاویری از این برنامه:

عکاس: علی لیاقتی

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر