بی تفاوتی برخی مسئولین آفت انقلاب اسلامی/ منزلت ائمه را باید درک کرد
تعداد بازدید تعداد 218 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۳:۰۰ ب.ظ، چهارشنبه، ۳ بهمن، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه ناحیه گرگان به دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول چهل سال عمر پر برکت از نگاه بیگانگان اشاره کرد.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا؛ حجت الاسلام علیرضا ریاحی مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه ناحیه گرگان در مراسم نهضت روشنگری حوزه ثاراله این سپاه که در مسجد صاحب الزمان (عج) کوی ملل گرگان برگزار شد، اظهارکرد: آنچه را که در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی باید به آن توجه داشت دستاورد‌های گوناگونی است که از زبان دشمنان این انقلاب و کشور‌های بیگانه مطرح می شود.

وی افزود: انقلاب اسلامی و دستاورد‌های آن امروز در کشور‌های بیگانه شناخته شده‌تر است تا در دورن نظام اسلامی و دشمنان این نظام به پیشرفت‌های گوناگون این انقلاب پی برده اند و سعی دارند تا این روند رو به جلوی نظام اسلامی را متوقف کنند.

ریاحی با اشاره به اینکه هر انقلابی در مسیر حرکت خود با چالش‌هایی روبرو می شود، گفت: آنچه که در طول چهل سال عمر انقلاب آن را با چالش روبرو کرده بی توجهی به گفتمان انقلاب است که بیشتر متوجه مسئولین است.

مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه گرگان ابراز کرد:مردم پای انقلاب و آرمان‌های آن ایستاده اند و در دفاع مقدس با جانفشانی و فداکاری‌هایی که انجام دادند این مهم راثابت کردند، اما در مقابل این مسئولین بودن که بعضا با بی توجهی و در این سال‌های اخیر با بی تفاوتی معیشت ورفاه عمومی را به خطر انداخته اند.

وی روند پیش روندگی انقلاب را خوب ارزیابی کرد و گفت: باید مسئولین نظام پای فرمایش انقلاب بایستند وتحریم و برای صیانت از آرامش مردم و رفاه مردم باید تلاش کنند.

حجت الاسلام ریاحی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به زندگی حضرت زهرا (س) اشاره کرد وگفت: امام زمان علیه السلام که حکومت عدل الهی را در آخر الزمان برپا میکند حضرت زهرا (س) را اسوه و الگوی خودش معرفی و زندگی آن بزرگوار را سرلوح کار خود قرار میدهد.

مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه گرگان گفت: سبک زندگی ما با زندگی اهل بیت علیهم السلام فرق میکند باید منزلت ائمه اطهار را درک کنیم، زیرا پی بردن به عظمت و کنهه مقام حضرت میتواند مسیری روشن را برای ما مشخص کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر