هدایت و پشتیبانی یکی از دغدغه های گروه های جهادی است/تمامی اهداف ما پاسداری از انقلاب است
تعداد بازدید تعداد 184 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۲:۱۲ ب.ظ، یکشنبه، ۷ بهمن، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

دبیر طرح اعتلاء و قرارگاه جهادی بسیج سازندگی سپاه نینوا استان گلستان گفت: اگر در حوزه اردوهای جهادی نتوانیم بصورت ساختاری و بابرنامه حرکت کنیم قطعا اقدامات جهادی ما آن نتیجه مطلوب را به همراه نخواهد داشت.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ دانیال کلاتی در مجمع جهادگران استان گلستان اظهار داشت: باتوجه به اینکه در آستانه چهل سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قرار داریم، پس از پیروزی انقلاب جنگی بزرگ بر ما تحمیل شد که جهادهایی با محوریت دفاعی و همچنین سازندگی داشتیم تا اینکه بحث خدمات رسانی و سازندگی در قالب جهاد سازندگی توسط جوانان انقلابی و مومن اجرایی شد.

وی افزود: پس از اینکه جهاد سازندگی تبدیل به وزارتخانه شد مقوله مهم جهادی و خدمات رسانی بسیار مغفول ماند.

مسئول مرکز حرکت های جهادی سازمان بسیج سازندگی سپاه نینوا استان گلستان ادامه داد: بخاطر همین مقام معظم رهبری در سال ۷۹ با تشکیل بسیج سازندگی این نوید و امید را دادند که اردوهای جهادی و فعالیت های جهادی دوباره جان تازه ای بگیرد.

کلاتی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری تأکید کردند باتوجه به اینکه اردوهای جهادی در سطح کشور در حال شکل گیری است، این قبیل فعالیت ها را در قالب یک ساختار و چارچوب انجام دهیم.

وی با اشاره به اینکه اردوهای جهادی چند سالی به روش سنتی انجام میشد، گفت: تعدادی از جهادگران به این نتیجه رسیدند که باید ساختار و تشکیلاتی هدفمند در این خصوص داشته باشیم.

دبیر طرح اعتلاء و قرارگاه جهادی بسیج سازندگی سپاه نینوا استان گلستان تأکید کرد: اگر در حوزه اردوهای جهادی نتوانیم بصورت ساختاری و بابرنامه حرکت کنیم قطعا اقدامات جهادی ما آن نتیجه مطلوب را به همراه نخواهد داشت.

کلاتی با اشاره به موضوع اعتلای جهادی اظهار داشت: اعتلای گروه های جهادی یعنی تمرکز گروه های جهادی در نقاط هدف است لذا برای اینکه ما بتوانیم هدف و یا برنامه ای را دنبال کنیم نیاز به ساختار و برنامه داریم.

وی تصریح کرد: تشکیلاتی و ساختاری کار کردن باعث می شود تا اردوهای جهادی به حرکتی جهادی تبدیل شود.

این پاسدار جهادگر با بیان اینکه باتوجه به وجود مشکلات اقتصادی، معیشتی و فرهنگی در کشور فقط بواسطه برگزاری اردوهای جهادی نمی توانیم این قبیل مشکلات را در کشور حل و فصل کنیم، افزود: امروز با ورود به ساختار و برنامه ای هدفمند و با ایجاد حرکت بزرگ جهادی می توانیم قدمی در جهت رفع مشکلات موجود مردم برداریم.

کلاتی با تأکید براینکه برای اینکه اعتلای جهادی به حقیقت بپیوندند باید یکسری اقداماتی ضروری صورت گیرد، بیان کرد: تغییر ساختارهای گروه های جهادی یکی از اقدامات لازم جهت نزدیک شدن اعتلای جهادی به حقیقت است.

وی با عنوان اینکه برای رسیدن به موفقیت قطعا نیروها باید خوب آموزش ببینند، افزود: چرا که اگر بخواهیم به همان روش سنتی کار کنیم قطعا به نتیجه خوبی نخواهیم رسید.

مسئول مرکز حرکت های جهادی سازمان بسیج سازندگی سپاه نینوا با تأکید براینکه هدایت و پشتیبانی یکی از دغدغه های گروه های جهادی است، گفت:  جهت انجام هماهنگی ها و تعاملات بین بخش های مختلف مجموعه نیازمند هدایت و پشتیبانی اصولی و برنامه ریزی شده است.

کلاتی با بیان اینکه لازم است جمعی تشکیل شود تا از لحاظ فکری و محتوایی به کمک گروه های جهادی آید، بیان کرد:  دو برنامه قرارگاه جهادی و مجمع جهادی در دستور کار بسیج سازندگی سپاه قرار گرفت. قرارگاه جهادی ساختاریست که در جهت حمایت از گروه های جهادی در بدنه سپاه و بسیج تشکیل شده است.

وی افزود: اما درحال حاضر درحال تشکیل قرارگاهی بین دستگاهی هستیم که شامل دستگاههای سپاه، کمیته امداد، آستان قدس رضوی و قرارگاه خاتم الاوصیا می باشد.

دبیر طرح اعتلاء و قرارگاه جهادی بسیج سازندگی سپاه نینوا استان گلستان با اشاره به اینکه این قرارگاه هم زیرنظر مجمع جهادگران این اهداف را دنبال می کند، اذعان کرد: تمامی اهداف ما در این برنامه ها پاسداری از انقلاب است.

انتهای پیام/

ارسال نظر