پاک ترین و خالص ترین انسانها در اردوهای جهادی شرکت دارند/محرومیت زدایی وظیفه دولت است/بسیاری از ظرفیت های کشور همواره ناشناخته مانده است
تعداد بازدید تعداد 221 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۲:۲۶ ب.ظ، دوشنبه، ۸ بهمن، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

معاون هماهنگ کننده سپاه نینوا استان گلستان گفت: عید و تابستان که بهترین فرصت برای استراحت، تفریح و گردش است بسیجیان مومن در اردوهای جهادی در مناطق محروم کشور مشغول خدمت به مردم مستضعف هستند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ محمدرضا کاظمی در مجمع جهادگران استان گلستان اظهار داشت: امام خمینی (ره) در ایجاد انقلاب اسلامی با تفکری که ناشی از تفکر الهی بود و سیره عملی نبوی را پوشش داشت، کار خود را آغاز کرد.

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) در انقلاب نظام سازی کرد، افزود: امام در همان ابتدای پیروزی انقلاب کمیته امداد را برای خدمت به محرومین ایجاد کرد چرا که کمیته برای محرومینی که انقلاب کنندگان بودند و امام خمینی (ره) آنها را برتر از کاخ نشینان می دانست.

معاون هماهنگ کننده سپاه نینوا استان گلستان با بیان اینکه یکی از نهادهای مقدسی دیگری که امام خمینی (ره) بعد از پیروزی انقلاب ایجاد کردند نهاد مقدس جهاد سازندگی است، اظهار داشت: متأسفانه این نهاد مقدس را در مجلس ششم به بهانه کوچک سازی دولت با جهاد کشاورزی ادغام کردند و نتوانست هدف مقدس خود را که کمک به محرومین بود دنبال کند.

پاک ترین و خالص ترین انسانها در اردوهای جهادی شرکت دارند

کاظمی با تأکید براینکه افراد زیادی از وقوع این اتفاق به شدت ناراحت بودند و هستند، خاطرنشان کرد: رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) با نگاه بصیرتی که داشتند برای جبران این غفلت بسیج سازندگی را ایجاد کردند.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری بر اردوهای جهادی بسیار تأکید دارند، افزود: پاک ترین و خالص ترین انسانها در اردوهای جهادی شرکت دارند.

این مقام نظامی اذعان کرد: عید و تابستان که بهترین فرصت برای استراحت، تفریح و گردش است بسیجیان مومن در اردوهای جهادی در مناطق محروم کشور مشغول خدمت به مردم مستضعف هستند.

وی تصریح کرد: جهادگران بسیج همیشه بر سخنان و منویات مقام معظم رهبری جامه عمل می پوشانند.

محرومیت زدایی وظیفه دولت است

معاون هماهنگ کننده سپاه نینوا استان گلستان با بیان این نکته که محرومیت زدایی وظیفه دولت است، گفت: لذا بسیج وظیفه ای در قبال محرومیت زدایی در کشور ندارد اما شما بسیجیان در قالب اردوهای جهادی و با تفکر بسیجی این خلاء را پر می کنید و به حمایت از محرومان و مستضعفان می پردازید.

کاظمی با عنوان اینکه عده ای بدنبال ناامید کردن مردم در کشور هستند، افزود: شما بسیجیان با فعالیت های جهادی خود بدنبال امیدبخشی به مردم هستید.

وی با تأکید براینکه بسیاری از ظرفیت های کشور همواره ناشناخته مانده است، متذکر شد: هنوز آنطور که باید زمینه های مناسبی فراهم نشده تا جوانان ما توانمندی ها و پتانسیل خود را به نمایش بگذارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر