تصاویری زیبا از امامزاده چهارکوه شهرستان کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 292 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۲:۰۰ ب.ظ، سه شنبه، ۲۳ بهمن، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

توصیه ما به هم استانی ها و هم وطنان عزیزمان این است که به این امامزاده سفر کنند تا در کنار استفاده از فضای معنوی و نورانی آن از طبیعت زیبا و باصفای آن لذت ببرند.

به گزارش سرویس گردشگری رادکانا؛ امامزاده چهاركوه در جنوب غربي و در فاصله ۵ كيلومتري شهرستان كردكوي و در جنگلهای زیبای این شهرستان واقع شده است.
این منطقه جنگلی امامزاده قاسم و شهزاده حلیمه و نرجس خاتون را در دل خود جای داده است.
در کنار این امامزاده قبرستان کهن و قدیمی وجود دارد که اهالی روستای سرکلاته خرابشهر، محله ولاغوز و حتی شهرستان کردکوی اموات خود را در این مکان دفن می کردند و تا به امروز هم این روند ادامه دارد.
جاده اين امامزاده با همت مردم خیر و مسئولین در حال مرمت و بازسازی است و در آینده قرار است آسفالت شود.
همچنین در مسير خاكي جنگلي آلاچيق، سايه بان و ساير زيرساخت‌هاي مورد نياز ايجاد مي‌شود.
مراسم کلنگ زنی و آغاز بکار عملیات برق رسانی به امامزاده چهارکوه در آذرماه ۹۲ با حضور دکتر نظری مهر نماینده مردم غرب گلستان، الیاسی فرماندار کردکوی و مسئولین شهرستانی و استانی در این امامزاده برگزار شده بود.
بنابراین گزارش؛ طی روزهای اخیر آئین بهره بردار از عملیات برق رسانی به امامزاده چهارکوه با حضور مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان، فرماندار، مسئولان و معتمدین محله ولاغوز، روستای سرکلاته خرابشهر و روستای سالیکنده برگزار شد و امامزاده چهارکوه بعد از گذشت ۵ سال از کلنگ زنی روشن شد.
از این رو توصیه ما به هم استانی ها و هم وطنان عزیزمان این است که به این امامزاده سفر کنند تا در کنار استفاده از فضای معنوی و نورانی آن از طبیعت زیبا و باصفای آن لذت ببرند.
تصاویری از امامزاده چهارکوه:
عکاس: علی لیاقتی
انتهای پیام/
ارسال نظر