تصادف راننده بی احتیاط با دو مامور پلیس راه در شرق گرگان / حال یکی از مصدومان وخیم است /معاون اجتماعی ناجا گلستان : حادثه عمدی نبوده
تعداد بازدید تعداد 262 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۱۵ ق.ظ، چهارشنبه، ۱۵ اسفند، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

راننده بی احتیاط سواری پژو علاوه بر آسیب زدن به خود؛ دو مامور پلیس راه استان گلستان را در جاده گرگان – علی آباد مصدوم و روانه بیمارستان کرد.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا؛ علی بهرامی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی گلستان در همین رابطه گفت : این حادثه مقارن ساعت ۱۲ سه شنبه در معبر ورودی شرق گرگان حوالی روستای نومل رخ داد.

بهرامی افزود: راننده خودرو پژوی ۴۰۵ که در محور شرق – غرب به مقصد گرگان در حرکت بود به سبب رعایت نکردن سرعت مطمئنه و ناتوانی در کنترل خودرو به شانه خاکی منحرف و با دو مامور پلیس راه که در حال انجام وظیفه بودند، برخورد کرد.

وی اظهار داشت: راننده پژو پس از ورود به شانه خاکی و برخورد با دو مامور در ادامه به خودرو پلیس راه و درختان کنار جاده برخورد و متوقف شد.

بهرامی با تاکید بر غیر عمدی بودن حادثه بروز سوانح رانندگی را برای هر قشر و گروهی محتمل دانست و گفت: ماموران خدوم پلیس راه نیز از این قائده مستثنی نیستند.

وی اظهار داشت: در بررسی اولیه علت وقوع این سانحه رانندگی انحراف به راست ناشی از بی مبالاتی راننده پژو در رعایت قوانین رانندگی عنوان شده است.

سرپرست مرکز فوریت‌های پزشکی استان گلستان نیز گفت: جراحت وارده به یکی از مامورین پلیس راه و راننده خودرو ۴۰۵ به مراتب شدید تر از نفر سوم است و هر سه نفر مصدوم به بیمارستان ۵ آذر گرگان منتقل شدند.

پارسال ۱۶ هزار سانحه رانندگی در گلستان رخ داد که ۴۰۰ نفر از مصدومان این سوانح جان خود را از دست دادند.

از مجموع فوت شدگان سوانح رانندگی گلستان در سال گذشته ۷۴ نفر در محل حادثه، ۶۴ نفر در حین انتقال به مراکز درمانی و بقیه در بیمارستان ها جان باختند./ایرنا

انتهای پیام /

ارسال نظر