اختتامیه چهارمین جشنواره ابوذر آخرین یکشنبه سال برگزار می شود / ارسال ۸۷۰ اثر به دبیرخانه جشنواره
تعداد بازدید تعداد 45 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۱۵ ق.ظ، پنج شنبه، ۲۳ اسفند، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

دبیر چهارمین جشنواره ابوذر استان گلستان گفت : مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره ابوذر روز یکشنبه ۲۶ اسفندماه در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار می گردد .

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ علیرضا همایونفر دبیر چهارمین جشنواره ابوذر استان گلستان امشب ۲۲ اسفندماه در گفت و گو با این پایگاه خبری اظهار کرد : مرحله داوری آثار به پایان رسیده و مراسم اختتامیه این جشنواره روز یکشنبه آخر سال مقارن با ۲۶ اسفند ماه در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار می گردد .

همایونفر افزود : ساعت شروع مراسم اختتامیه ۹ صبح الی ۱۱:۳۰ دقیقه می باشد و از خبرنگاران ، اصحاب رسانه و فعالین مطبوعاتی برای شرکت در این مراسم دعوت می شود .

وی تصریح کرد : در چهارمین جشنواره ابوذر استان گلستان حدود ۸۷۰ اثر ارسال شد که در مقایسه با سالهای گذشته آثار رسیده از کیفیت خوبی برخوردار بود .

دبیر چهارمین جشنواره ابوذر استان گلستان خاطرنشان کرد : در مراسم اختتامیه به بیش از ۳۰ برگزیده این جشنواره که توسط هیئت داوران انتخاب شدند جوایز و لوح تقدیر اهدا می شود .

همایونفر اضافه کرد : جشنواره ابوذر فرصتی است تا رسانه های انقلابی رسالت راستین خود را ابوذر وار به گوش داخل و خارج از کشور برسانند و بانگ رسای ارزشهای انقلاب باشند .

وی افزود : استان گلستان از نظر مطبوعات و رسانه بسیار غنی است و در زمینه دفاع از ارزشها نیز رسانه های استان کارنامه قابل قبولی دارند و در مقایسه با برخی استانها خیلی پیشتر هستیم .

انتهای پیام /

ارسال نظر