کارگری و مسافرکشی قهرمانان آسیایی کبدی/ ۶ ماه گذشته حتی هزار تومان دریافت نکرده‌ایم
تعداد بازدید تعداد 130 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۳:۲۶ ب.ظ، جمعه، ۲۴ اسفند، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

کاپیتان تیم ملی کبدی از کارگری و مسافرکشی قهرمانان آسیایی کبدی خبر داد و گفت: بسیاری از بازیکنان ما پیش خانواده‌هایشان شرمنده هستند.

به گزارش سرویس ورزشی رادکانا؛ فاضل اتراچالی در برنامه نقطه اوج صدا و سیمای گلستان اظهار کرد: در بازی‌های آسیایی گرگان به دلیل کسب نتیجه ضعیف مردم ناراحت شدند و ما در بازی‌های آسیایی جاکارتا تمام سعیمان را کردیم که دل مردم را شاد کنیم و تا جایی که توانستیم تلاش کردیم حال مردم خوب شود اما کسی حال ما را خوب نکرد.

وی ادامه داد: ما طلای بازی‌های آسیایی را گرفتیم و به ایران برگشتیم و همه به فرودگاه آمدند و عکس یادگاری گرفتند و تمام و تا امروز هیچ اتفاقی نیافتاد.

کاپیتان گلستانی تیم ملی کبدی کشورمان تصریح کرد: بسیاری از بازیکنان تیم ملی ما برای کسب درآمد کارگری و مسافرکشی می‌کنند و همه منتظرند که یک اتفاقی بیافتد و متاسفانه ۶ ماه گذشته و از طرف دولت و استان حتی یک هزار تومانی به بازیکنان ما نداده‌اند.

اتراچالی تاکید کرد: بسیاری از بازیکنان ما مقابل خانواده‌هایشان شرمنده هستند و خانواده‌ها به آنها می‌گویند شمایی که یک یا دو سال رفتید و کنار ما نبودید امروز چه شد و چرا با جیب خالی بازگشته‌اید.

وی گفت: بسیاری از این بازیکنان مجبور هستند ورزش را در اوج کنار بگذارند تا سر کار رفته و خرج خانواده را تامین کنند و یا باید ورزش را و یا باید خانواده را انتخاب کنند./فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر