راهیان نور فرصتی برای بیان ازخودگذشتگی ها و ایثارگری هاست/راهیان نور تأثیر بسیار خوبی بر اذهان جوانان و نوجوانان خواهد داشت
تعداد بازدید تعداد 82 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۲:۵۵ ب.ظ، شنبه، ۲۵ اسفند، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

رئیس ستاد راهیان نور شهرستان کردکوی گفت: اگر امروز دشمن به نظام و مملکت ما طمع کند قطعا جوانان این سرزمین پاسخی کوبنده تر از دوران دفاع مقدس به آنان خواهند داد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ ابراهیم قدمنان پیشاپیش ضمن قدردانی از سپاه و سایر دستگاه های اجرایی شهرستان کردکوی، پیرو اعزام جمعی از مردم کردکوی به راهیان نور به خبرنگار ما گفت: طی جلسات مختلف که از سوی ستاد راهیان نور شهرستان کردکوی برگزار شده بود، مقرر گردید تعداد سه اتوبوس به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شوند.

وی افزود: دو اتوبوس شامل ۹۰ نفر از بانوان و آقایان کردکویی ساعت ۸ صبح روز گذشته جمعه به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شدند.

رئیس ستاد راهیان نور شهرستان کردکوی ادامه داد: تعداد ۵۰ نفر از جوانان و نوجوانان شهرستان کردکوی در تاریخ ۲۷ اسفندماه راهی مناطق علمیاتی جنوب کشور خواهند شد.

راهیان نور فرصتی برای بیان ازخودگذشتگی ها و ایثارگری هاست

قدمنان با بیان اینکه بسیاری از کسانی که در این سفر مقدس شرکت می کنند ممکن است جنگ را ندیده باشند، اظهار داشت: این عزیزان با حضور در این مناطق به خوبی با فداکاری ها، ایثارگری ها و از خودگذشتگی های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس آشنا می شوند.

فرماندار شهرستان کردکوی تصریح کرد: آنانی که سالها پیش در جنگ حضور داشتند خاطرات شیرین آن دوران نورانی را در اذهان خود زنده و تجدید بیعتی دوباره خواهند کرد.

راهیان نور تأثیر بسیار خوبی بر اذهان جوانان و نوجوانان خواهد داشت

وی با اشاره به اینکه راهیان نور تأثیر بسیار خوبی بر اذهان جوانان خواهد داشت، متذکر شد: اگر امروز دشمن به نظام و مملکت ما طمع کند قطعا جوانان این سرزمین پاسخی کوبنده تر از دوران دفاع مقدس به آنان خواهند داد.

عالی ترین مقام شهرستان کردکوی با اذعان براینکه راهیان نور برای تمامی مردم ایران، خوب و مفید است، خاطرنشان کرد:  رهبر معظم انقلاب همه ساله با حضور خود در راهیان نور می خواهد ملت ایران را متوجه بزرگی و عظمت راهیان نور سازد.

رئیس ستاد راهیان نور شهرستان کردکوی با بیان اینکه جنگ ما جنگ مقدسی برای حفظ نظام، خاک و مرز ایران اسلامی بود، افزود: راهیان نور باید عزیز و مقدس نگه داشته شود چرا که خیر و برکات و ثمره بسیار زیادی برای ما خواهد داشت.

انتهای پیام/

ارسال نظر