برگزاری جشن تخم مرغ های رنگی در کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 333 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۴۷ ب.ظ، یکشنبه، ۲۶ اسفند، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

جشن شاد و مفرح تخم مرغ های رنگی صبح امروز یکشنبه توسط آموزشگاه طراحی و نقاشی هیرا و شهرداری کردکوی در آستانه سال نو با حضور مسئولان، کودکان و خانواده های آنان در پارک شهر برگزار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ صبح امروز بیست و ششم اسفند ماه، روزهای پایانی سال و نفس های به شماره افتاده سال نود و هفت و طرح استقبال از بهار، برنامه ای با عنوان “جشن تخم مرغ ها” و گرامیداشت آیین و سنن ایرانیان و ایجاد فضایی شاد با ادغام هنر توسط آموزشگاه طراحی و نقاشی هیرا در فضای پارک شهر کردکوی برگزار شد.

زهره رحمانی مدیریت آموزشگاه هنرهای تجسمی هیرا در این رابطه در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: طی هماهنگی های اولیه با همکاری شهرداری کردکوی، جشن نمادین رنگ آمیزی تخم مرغ ها با حضور شخصیت حاجی فیروز و نوروز خوانی در محل پارک شهر کردکوی انجام شد.

وی افزود: خوشبختانه با برگزاری این جشن توانستیم لحظاتی شاد و مفرح را برای کودکان و خانواده های آنان رقم بزنیم.

این جشن با همراهی هنرجویان آموزشگاه هیرا، عموم مردم و همچنین با حضور قدمنان فرماندار، شاکری شهردار و اعضاء شورای شهر کردکوی، شهریاری ریاست آموزش و پرورش، منوچهری ریاست میراث فرهنگی و گردشگری و هیات همراه صورت گرفت.

در انتهای مراسم به بهترین آثار نقاشی جوایزی به رسم یادبود اهدا شد که به پیشنهاد شهردار تخم مرغ های سفالی نقاشی شده در سفره هفت سین میدان شهرداری نهاده خواهد شد.

جا دارد از موسسه فرهنگی هنری غوغای مهر آسمانی به همراه هنرمندان توانمند خود که نقش بسزایی در برگزاری این مراسم داشت قدردانی کنیم.

تصاویری از این مراسم:

عکاس: علی لیاقتی

انتهای پیام/

ارسال نظر