۳۵۰۰ نفر به نقاط امن منتقل شدند/ ۴۰ دستگاه لجستیکی سپاه در حال خدمت رسانی به سیل زدگان
تعداد بازدید تعداد 72 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۲:۲۴ ب.ظ، یکشنبه، ۴ فروردین، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه ۴۰ دستگاه لجستیکی سپاه در حال خدمت رسانی به سیل زدگان است، گفت: در آق‌قلا سه هزار و ۵۰۰ نفر را به نقطه امن منتقل کردیم.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا؛ سردار حسین معروفی امروزدر جلسه هماهنگی خدمت‌رسانی نیروهای مسلح به سیل زدگان شمال کشور در گرگان، اظهار کرد: برای پیشگیری از حوادث جانی در سیل در انتقال مردم به نقاط امن وارد عمل شدیم و در آق‌قلا سه هزار و ۵۰۰ نفر را به نقطه امن منتقل کردیم.

وی افزود: تمام سپاه از روزهای نخست وقوع برف و کولاک و سیل در استان به حالت آماده‌باش در آمد و در مسیرهای کوهستانی به سمت سمنان کهبه دلیل ریزش‌های فراوان دائم مسدود می شود ماشین‌ها و نیروهای مهندسی بازگشایی می شوند.

فرمانده سپاه نینوا تصریخ کرد: ۴۰ دستگاه تجهیزات لجستیکی سپاه گلستان به عرصه خدمت وارد شده است.

معروفی بیان کرد: در جهت توزیع نان و غذای گرم،  مجوز پخت ۱۰ هزار غذای گرم به ما داده شد.

وی اضافه کرد: چادر، پتو، مواد غذایی کنسروجات و خشکبار جز نیازهای اصلی اولیه بود که این نیاز هنوز هم وجود دارد و تلاش برای حل این مباحث توسط سپاه هم ادامه دارد.

معروفی با بیان اینکه ۱۷ نقطه در بندرترکمن برای اسکان سیل زدگان در نظر گرفته شده، خاطرنشان کرد: یکهزار و ۲۰۰نیروی بسیجی و پاسدار در منطقه در حال خدمت هستند و حتی در عرصه لایروبی خانه‌ها و نظافت منازل مردم وارد شده‌اند.

وی از اعزام کمک ۱۲سپاه استانی به این مناطق خبرداد و گفت: در تلاش برای خدمت‌رسانی به مردم هستیم،:  محور کار ما به پایگاه‌های بسیج و گروه‌های جهادی داده شده و اعتقاد داریم هرجا مردم وارد عرصه شدند موفق شدیم.

فرمانده سپاه نینوا در خاتمه اذعان کرد:  متاسفانه خدمت‌رسانی به مردم از نظم مناسبی برخوردار نیست و ما در تلاشیم نظمی به این خدمت بدهیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر