آغاز مرحله جدید عرضه گوشت برزیلی منجمد و مرغ منجمد در کردکوی
تعداد بازدید تعداد 225 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۲۴ ق.ظ، شنبه، ۱۰ فروردین، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان کردکوی از توزیع گوشت منجمد، مرغ گرم و منجمد طرح تنظیم بازار در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ لیلا مقصودلو ضمن عرض خداقوت به تمامی شهروندان در همگامی و همراهی امداد رسانی به مناطق آسیب دیده و سیل زده و تقدیر و تشکر از زحمات ارزنده کلیه اقشار جامعه در سطح استان اعم از لشکری و کشوری، دولتی و نهادها و ارگانها و عزیزانی که از دیگر استان‌ها کمر همت به یاری هم وطنان خود بسته اند، خبر از تداوم ارائه کالاهای طرح تنظیم بازار تا پایان تعطیلات داد.

وی از توزیع گوشت منجمد تنظیم بازار در تاریخ دهم، یازدهم و دوازدهم تناوبا در فروشگاه عرضه مواد پروتئینی نورالله صابری کنار بانک ملی مرکزی و مواد پروتئینی رضا قلی منوچهری میدان مسجد جامع خبر داد و افزود: همچنین مرغ منجمد با قیمت ۱۰۶۵۰ تومان در ایام پایانی تعطیلات بهمراه مرغ گرم تنظیم بازار با قیمت ۱۱۵۰۰ تومان در سطح شهر توزیع می شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت در ادامه تداوم توزیع شکر تنظیم بازار در دو فروشگاه را اعلام نمود: شکر تنظیم بازار در دو فروشگاه، وردان میدان عباس آباد طبقه زیرین، تعاونی خبازان و میرصادقی کوچه بانک مسکن بهمراه دو نوع برنج تنظیم بازار در فروشگاه مذکور توزیع می شود.

مقصودلو در خاتمه شهروندان را به مصرف به اندازه نیازشان دعوت نموده و تداوم طرح تنظیم بازار در بعد از عید را خاطرنشان شد: تلفن مردمی ۱۲۴ پاسخگوی ابهامات و سؤالات و شکایات شهروندان خواهد بود.

امروز شنبه:

توزیع گوشت منجمد:

رضا قلی منوچهری

فردا یکشنبه ساعت ۹:۳۰:

گوشت منجمد:

افشین پروتئین

امروز شنبه ساعت ۹:۳۰:

مرغ منجمد و گرم

میلاد منوچهر و کامران منوچهری

انتهای پیام/

ارسال نظر