جهاد جهادگران بسیجی در روستاهای سیل زده بندرترکمن/بسیجیانی که از گلستان، نیشاربور، تهران، سبزوار، مازندران و مشهد به مردم ترکمن صحرا امید می بخشند+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 172 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۳۴ ب.ظ، چهارشنبه، ۱۴ فروردین، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

جهادگران بسیجی عضو مجمع عالی جهادگران استان گلستان متشکل از بسیجیان گلستانی، نیشابوری، سبزواری، تهرانی و مازندرانی از نخستین روز وقوع سیلاب در این استان مشغول خدمات رسانی به مردم سیل زده هستند.

به گزارش سرویس حوادث رادکانا؛ جهادگران بسیجی عضو مجمع عالی جهادگران استان گلستان متشکل از بسیجیان گلستانی، نیشابوری، سبزواری، تهرانی و مازندرانی از نخستین روز وقوع سیلاب در این استان مشغول خدمات رسانی به مردم سیل زده هستند.

این عده از جهادگران بسیجی امروز در حوالی روستای اسلام تپه و محمدآباد با همراهی نیروهای بومی منطقه یکی از بندهای رودخانه مجاور دو روستا را که توسط اهالی یکی از این روستاها ویران شده بود را دوباره با احداث خاکریز اصلاح کردند تا از حجم آب خارج شده به زمین های زراعی و روستاهای همجوار بکاهند.

علی رسولی یکی از جوانان بسیجی شهرستان کردکوی مدیریت از جهادگران را در شهرستان بندرترکمن برعهده دارد.

گفتنی است؛ روستای محمد آباد بواسطه همین شکستگی که در این محور رودخانه ایجاد شده بود دچار آبگرفتگی شده و دستور تخلیه آن و درحال حاضر خالی از سکنه است و راه دسترسی به این روستا فقط با قایق میسر است.

تصاویری از این مناطق:

عکاس: علی لیاقتی

انتهای پیام/

ارسال نظر