کشتارگاه مرغ سفید زربال خفته در آب/بیکاری قریب به ۳۰۰ نفر از کارگران کشتارگاه/کشتارگاه و کارگران را دریابید+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 181 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۸:۴۴ ق.ظ، شنبه، ۱۷ فروردین، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

رئیس صمت کردکوی قریب ۱۶ روز است که کشتارگاه مرغ سفید زربال واقع در جاده یساقی _ بندر ترکمن به دریاچه ای طبیعی مبدل شده است و متاسفانه بالغ بر ۲۰۰_۳۰۰ نفر بصورت مستقیم در این کشتارگاه مشغول به کار هستند که در حال حاضر بخاطر تعطیلی کشتارگاه بیکار شدند.

به گزارش سرویس اقتصادی رادکانا: لیلا مقصودلو طی گفتگویی با خبرنگار ما درباره این کشتارگاه آرمیده در دریاچه ای طبیعی و نو ظهور اظهار داشت: قریب ۱۶ روز است که کشتارگاه مرغ سفید زربال واقع در جاده یساقی _ بندر ترکمن به دریاچه ای طبیعی مبدل شده است و متاسفانه بالغ بر ۲۰۰_۳۰۰ نفر بصورت مستقیم در این کشتارگاه مشغول به کار هستند که در حال حاضر بخاطر تعطیلی کشتارگاه بیکار شدند.

وی افزود: این مشکل بزرگ روستاهای اطراف ازجمله مهترکلاته و یساقی را تحت تأثیر قرار داده و بزودی آثار سوء این بیکاری هویدا خواهد شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کردکوی اظهار داشت: فرماندار محترم و مسئولان شهرستان تلاش‌های بسیاری را در این راستا انجام داده‌اند اما نیاز به حمایت های ابزاری و ماشین آلات بیشتری داشته و یاری رساندن به این مجموعه علاوه بر نجات یک واحد تولیدی، نجات بالغ بر ۲۰۰ _۳۰۰ خانواده می باشد.

تصاویری از وضعیت فعلی کشتارگاه مرغ سفیدزربال کردکوی:

انتهای پیام/

ارسال نظر