پاسداران انقلاب اسلامی نیروهایی خداخواه، خداجو با اهدافی خدایی هستند/ آمریکایی ها انقلاب اسلامی ایران را قبول ندارند/ آمریکا دین اسلام را دین ترور می خواند
تعداد بازدید تعداد 254 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۴:۲۸ ب.ظ، جمعه، ۲۳ فروردین، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

امام جمعه کردکوی گفت: شکست داعش در عراق و سوریه توسط سپاه پاسداران باعث عصبانیت دولت آمریکا و این اقدام وقیحانه توسط دولت آمریکا شد.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا؛ حجت الاسلام موسی شاعری در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان کردکوی ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه، با بیان اینکه انقلاب اسلامی در نخستین روزهای پس از پیروزی دارای استحکام کافی نبود لذا نیازمند داشتن نهادی با ویژگی ها و خصوصیات مرتبط با انقلاب بود، اظهار داشت: نهادی که در مقابل جریان سلطنت طلب و استکبار بایستند به همین منظور سپاه پاسداران با این ویژگی ها انتخاب و توسط حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذاری شد و در کنار سایر نهادهای نظامی به خدمت رسانی پرداخت.

وی با عنوان اینکه پاسداران انقلاب اسلامی دارای ویژگی های خاصی هستند، افزود: پاسداران انقلاب اسلامی نیروهایی خداخواه، خداجو با اهدافی خدایی هستند.

امام جمعه شهرستان کردکوی با اشاره به اینکه نیروهای سپاهی با فرمانده خود رابطه ای برادرانه دارند، گفت: پاسداران دارای روحیه شهادت طلبی و نداشتن ترس مقابل مرگ هستند و در تنگناها و سختی های مختلف صبور هستند.

شاعری با اذعان براینکه روحیه ایثار، سبقت و مسابقه در فداکاری نصب العین آنان است، یادآور شد: پاسداران با روحیه ایثار، ازخودگذشتگی و وفاداری در سخت ترین روزهای دفاع مقدس با موفقیت عبور کردیم.

وی تصریح کرد: پاسداران ما همواره در مرزهای ایران، شهید تقدیم اسلام می کنند.

امام جمعه کردکوی خاطرنشان کرد: خوش رقصی آقای ترامپ برای خرسندی رژیم صهیونیستی باعث شد تا در روز مقدس ولادت امام حسین (ع) مزین به روز پاسدار، این نهاد مقدس را در لیست گروه های تروریستی قرار دهد.

شاعری با تأکید بر اینکه این اقدام دولت آمریکا ناشی از غرض و ترس نسبت به انقلاب اسلامی ایران است، متذکر شد: شکست داعش در عراق و سوریه توسط سپاه پاسداران باعث عصبانیت دولت آمریکا و این اقدام وقیحانه توسط دولت آمریکا شد.

وی با اشاره به اینکه آمریکایی ها انقلاب اسلامی ایران را قبول ندارند، بیان کرد: آمریکایی ها هرکس که با آمریکا نیست را تروریست می دانند. آمریکا دین اسلام را دین ترور می خواند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر