سپاه پاسداران، پرچم‌دار مبارزه با تروریست است/سپاه پاسداران قوی‌ترین نهاد در مبارزه با تروریست است
تعداد بازدید تعداد 83 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۱:۴۱ ق.ظ، دوشنبه، ۲۶ فروردین، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

رئيس اداره تبليغات اسلامي كردكوي گفت: امروز سپاه پاسداران قوی‌ترین نهاد در مبارزه با تروریست است.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت الاسلام غلامحسين محمودي در حاشیه راهپیمایی، ضمن محكوميت عمل خصمانه و احمقانه دولت آمريكا در قبال سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، سپاه پاسداران را  پرچم‌دار مبارزه با تروریست عنوان كرد.

سپاه پاسداران قوی‌ترین نهاد در مبارزه با تروریست است.

وي ادامه داد: دشمنان ما خودشان سر کرده تروریست‌ها و تمامی ابزار ترور را در اختیار تررویست‌ها قرار می‌دهند اما سپاه را متهم به تروریست بودن می کنند در صورتی که امروز سپاه پاسداران قوی‌ترین نهاد در مبارزه با تروریست است.

رئيس اداره تبليغات اسلامي كردكوي در ادامه با اشاره به عمق کینه و نفرت نظام های سلطه غربی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی و سپاه پاسداران اضافه کرد: اینک که رئیس جمهور آمریکا به این حماقت و اشتباه بزرگ دست زده است ناشی از حرکت مقدس و انقلابی سپاه پاسداران در راستای حفظ و پاسداری از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی است.

اين مقام مسئول همچنين به گروه هاي داخلي  نيز تذكر داد كه قدر و ارزش سپاه را بدانند و با سخنان و موضع گيري نابجاي خود به دشمن گرا ندهند و پازل هالي دشمن را پر نكنند.

حجت الاسلام محمودي در خاتمه با اشاره به خدمات ارزشمند سپاه پاسداران در راستای بحران‌های اخیر در کشور گفت: سیل و باران‌های اخیر بخش‌های عظیمی از کشور ما را فرا گرفت و سپاه هم در کنار دیگر دولت‌مردان و ارتش جمهوری اسلامی ایران در این راستا اقدامات سازنده، مهم و ارزشمندی را انجام دادند.

انتهای پیام/

ارسال نظر