تشكيل گروه جهادي تبليغات اسلامي كردكوي در جهت كمك به سيل زدگان استان گلستان
تعداد بازدید تعداد 81 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۶:۱۴ ب.ظ، دوشنبه، ۲۶ فروردین، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

با هماهنگي اداره تبليغات اسلامي ، شوراي هيئات مذهبي و كانون مداحان شهرستان كردكوي گروه جهادي در جهت كمك به سيل زدگان استان گلستان تشكيل مي شود.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت الاسلام غلامحسين محمودي با اعلام اين خبر افزود: باتوجه به آسیب های خسارت بار در شهرهای استان گلستان، نیاز مبرم به حضور نیروی انسانی برای کمک رسانی به سیل زدگان است.

وي با تاکید بر این که صرف ابراز تاسف و همدردی با سیل زدگان کافی نیست و باید خود را جای آنها بگذاریم، خاطرنشان كرد: گروه جهادی حضرت وليعصر (عج) وابسطه به اداره تبليغات اسلامي كردكوي از برادران داوطلب دعوت نموده نسبت به ثبت نام اقدام كرده تا پس از سازماندهی توسط اين اداره به مناطق سیل زده اعزام شوند.

رئيس اداره تبليغات اسلامي كردكوي در ادامه از اقدامات و همراهی سازمان متبوع خود در یاری رساندن به مناطق آسیب‌دیده از سیل خبر داد و گفت: با همكاري شوراي هيئات مذهبي و كانون مداحان اين شهرستان ۴ محموله کمک‌های غیر نقدی، به ارزش ۱۵۰ میلیون ریال به مناطق سیل زده ارسال شد.

محمودی با بیان اینکه روند خدمت رسانی به سیل زدگان در روزهای آینده با قدرت بیشتری ادامه می یابد، اظهار داشت: اقشار مختلف مردم می‌توانند برای جبران خسارات سیل ‌زدگان کشور، جهت ثبت نام به اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان مراجعه كرده، تا در اسرع وقت به مناطق سيل زده اعزام شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر