آغاز بازسازی و کلنگ زنی اولین واحد مسکونی تخریبی بر اثر سیل و طوفان در کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 135 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱:۲۹ ب.ظ، سه شنبه، ۲۷ فروردین، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

آئین آغاز بازسازی و کلنگ زنی اولین واحد مسکونی تخریبی بر اثر سیل و طوفان در دهه مبارک حساب ۱۰۰ حضرت امام (ره) پیش از ظهر امروز سه شنبه با حضور مدیرکل بنیاد مسکن استان گلستان، حجت الاسلام قریشی نماینده رهبری در حساب ۱۰۰ بنیاد مسکن گلستان و فرماندار در این روستا برگزار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ آئین آغاز بازسازی و کلنگ زنی اولین واحد مسکونی تخریبی بر اثر سیل و طوفان در دهه مبارک حساب ۱۰۰ حضرت امام (ره) پیش از ظهر امروز سه شنبه با حضور مدیرکل بنیاد مسکن استان گلستان، حجت الاسلام قریشی نماینده رهبری در حساب ۱۰۰ بنیاد مسکن گلستان، فرماندار، بخشدار و سایر مسئولان شهرستانی در این روستا برگزار شد.

زنگانه رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان کردکوی در حاشیه این مراسم گفت: تعداد ۱۰۲۱ واحد مسکونی شهرستان کردکوی در سیل و طوفان اخیر دچار خسارت شده است.

وی افزود: ۱۷۰ واحد مسکونی شهری در سیل و طوفان اخیر خسارت دید که ۸۵۱ واحد متعلق به روستاهای شهرستان کردکوی می باشد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان کردکوی خاطرنشان کرد: ۲۰۵ واحد تخریبی است که بمناسبت دهه مبارک حساب ۱۰۰ حضرت امام (ره) مراسم بازسازی این واحدهای مسکونی از روستای گرجی محله شهرستان کردکوی آغاز شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان، فرماندار، بخشدار و سایر مسئولان در ادامه از یکی از ساختمان های تخریبی تحت پوشش بهزیستی شهرستان کردکوی نیز بازدید بعمل آوردند که مقرر گردید تسهیلاتی به این خانواده تعلق گیرد.

همچنین بنا به درخواست دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای گرجی محله مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، فرماندار، بخشدار و سایر مسئولان به بازدید برخی مناطق خسارت دیده در روستا پرداختند.

دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای بالاجاده از مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان، فرماندار و بخشدار خواستند تا در شرق روستا سیل بند ایجاد شده، کانال روستا لایروبی شده و تسهیلاتی در اختیار سایر آسیب دیدگان از سیل و طوفان اخیر قرار دهند.

 

تصاویری از آئین کلنگ زنی:

عکاس: علی لیاقتی 

انتهای پیام/

ارسال نظر