تا آخرین نفس سرباز مردم، رهبر و کشوریم
تعداد بازدید تعداد 229 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۳۵ ق.ظ، جمعه، ۳۰ فروردین، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

عضو لشکر ۵۸ ذوالفقار شاهرود با حرکت زیبای خود در امدادرسانی به حادثه دیدگان موجب شد که رهبری در دیدار با فرماندهان ارتش از وی تقدیر کند.

به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا به نقل از خبرنگار مرآت، چندی پیش کلیپی از خدمت متفاوت یک سرهنگ ارتشی در امدادرسانی به مسافران درراه مانده منتشر و به سرعت در فضای مجازی دست به دست شد که تحسین مردم نسبت به ارتش را برانگیخت.

روز گذشته رهبر انقلاب نیز در دیدار با فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی اشاره ای به این کلیپ کردند و از اقدام این سرهنگ ارتش تقدیر کردند.

پس از چندروز مشخص شد که این افسر ارتش، اصالتا اهل سمنان و عضو لشکر ۵۸ ذوالفقار شاهرود است.تصاویر نیز در گردنه خوش ییلاق به ثبت رسیده است.

وی صبح امروز گفتگویی رادیویی با برنامه کوچه دلگشای رادیو سمنان داشت و به چند سوال پاسخ گفت.

سرهنگ محمد حقیقی همدلی و اتحاد مردم کشور در حوادث اخیر را کاری کارستان توصیف کرد و گفت: مردم با لبیک گفتن به فرمان رهبری وارد میدان شدند و ارتش نیز در کنار مردم به امدادرسانی پرداخت.

وی با تشریح کلیپی که از امدادرسانی نیروهای ارتش به درراه ماندگان منتشرشده گفت: درروزهای پایانی سال ۹۷ برف و بوران شدیدی در منطقه گردنه خوش ییلاق شاهرود اتفاق افتاد که بسیاری از هموطنان در این جاده گرفتار شدند که به دنبال آن ارتش هم برای امدادرسانی وارد عمل شد.

این افسر ارتش شاهرود در تشریح اقدام خود در خم شدن خود و بالارفتن یکی از مسافران گفت: در آن لحظه نردبانی وجود نداشت و افرادی هم به دلیل کهولت سن توان صبرکردن در سرما تا رسیدن نردبان را نداشتند. از طرفی ارتفاع خودروها نیز بالا بود و به سادگی امکان سوار شدن وجود نداشت، به همین جهت لازم دیدم که برای تسریع در امور، به هموطنان به همان شکلی که در کلیپ دیده می شود کمک کنم.

حقیقی در پایان گفت: ما به داشتن مردمی ولایتمدار و غیرتمند افتخار می کنیم و وظیفه خود می دانیم تا خون در رگ هایمان جاریست خادم مردم باشیم. با اطمینان می گوییم که نیروهای مسلح تا آخرین نفس از مردم و کشورمان دفاع می کنند و سرباز مردم، رهبری و کشورمان خواهیم بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر