Warning: mysqli_query(): (HY000/1030): Got error 28 from storage engine in /home/radkana/domains/radkana.ir/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1924

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Got error 28 from storage engine]
SELECT t.*, tt.*, tr.object_id FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category', 'post_tag', 'post_format') AND tr.object_id IN (183567) ORDER BY t.name ASC

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Got error 28 from storage engine]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_postmeta`

وب سایت خبری تحلیلی رادکانا » لایروبی و نظافت کامل شهر و روستاهای سیل زده ، فاز دوم و مهم مدیریت سیل اخیر گلستان است / همه ادارات و دستگاه های استان پای کار بیایند
لایروبی و نظافت کامل شهر و روستاهای سیل زده ، فاز دوم و مهم مدیریت سیل اخیر گلستان است / همه ادارات و دستگاه های استان پای کار بیایند
تعداد بازدید تعداد 263 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۸:۴۱ ق.ظ، شنبه، ۳۱ فروردین، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

اما در حال حاضر و با عبور از فاز اول حادثه سیل [ کنترل و مدیریت سیلاب و امداد رسانی های اولیه و ضروری ] ، وارد فاز دوم این حادثه یعنی لایروبی و نظافت کامل شهر و روستاهای سیل زده و امداد رسانی های ثانویه شده ایم .

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حادثه سیل ناخوانده نوروزی گلستان در روزهای پایانی اسفند ماه ۹۷ ؛ باعث بروز نگرانی ، خسارات و مشکلات گسترده ای برای مردم مناطق سیل زده شد که با ورود زود هنگام  و موثر سپاه ، بسیج ، ارتش ، نیروهای جهادی و مردمی ، هلال احمر ، نیروی انتظامی و … ، مهار و کنترل شد .

مرحله اول امداد رسانی ها شامل اقدامات و مواردی زیادی از قبیل نجات و انتقال مردم به محلهای اسکان موقت ، طبخ و توزیع غذای گرم ، توزیع اقلام خوراکی و پشتیبانی و بهداشتی و همچنین مجموعه گسترده ای از اقدامات مهندسی و سازندگی در مدیریت و هدایت سیلاب ها و … در مواجهه با حادثه سیل و تبعات اولیه آن بود .

تا چند روز پیش ، همچنان مقداری نگرانی از ورود سیلاب جدید و وجود مانده آبها در مناطق سیل زده وجود داشت که با افتتاح کانال انحرافی بندولی در بالادست سد وشمگیر و لایروبی کانالهای منتهی به دریای خزر این نگرانی ها برطرف شد .

اما در حال حاضر و با عبور از فاز اول حادثه سیل [ کنترل و مدیریت سیلاب و امداد رسانی های اولیه و ضروری ] ، وارد فاز دوم این حادثه یعنی لایروبی و نظافت کامل شهر و روستاهای سیل زده و امداد رسانی های ثانویه شده ایم .

در این مرحله مهم از حادثه سیل ، باید توجه جدی و تمرکز اصلی بر خارج کردن گل و لای و فاضلاب از منازل مسکونی و لجن و گند زدایی از جداولِ کوچه و خیابان های سطح شهر و روستاهای سیل زده و دفع آنها در مناطق مناسب استوار گردد .

در اینجا لازم است که در کنار تلاش نیروهای جهادی و مردمی در لایروبی و نظافت منازل ، کوچه و خیابان ها ؛ وسایل نقلیه و تجهیزات لازم برای خارج کردن گل و لای ، فاضلاب و لجن ها به خارج از شهر و روستاها پای کار باشند و در نهایت شستشوی منازل و جداول و ضدعفونی کردن آنها انجام شود .

لذا ضرورت دارد که استانداری و ستاد بحران استان گلستان ، هماهنگی لازم برای ورود جدی و پای کار آمدن شهرداری های استان و آتشنشانی ها ، راه و شهرسازی ، راهداری و هر اداره و سازمانی که وسایل نقلیه و تجهیزات لازم برای خارج کردن گل و لای و فاضلاب از شهر و روستاها و شستشوی منازل و خیابان ها را دارا هستند ، بعمل آورد .

باید از فرصت ایجاد شده ناشی از بارندگی های جدید روزهای اخیر ، حداکثر بهره برداری را برای تسریع در این امر بخرج داد تا پیش از گرم شدن هوا و خشک شدن گل و لای و لجن های موجود و انتشار آلودگی های مختلف ، از بروز هر گونه مخاطرات جدی بهداشتی ، پیشگیری بعمل آید .

انتظار این است که همه ادارات و دستگاه های استان با احساس مسئولیت و ورود جدی به این مساله ، به کمک گروه های جهادی و مردمی ، بسیج و سپاه بیایند و در کنار آنها کار لایروبی و نظافت منازل ، شهر و روستاها را با سرعت بیشتری به پیش ببرند و در ایجاد آرامش برای مردم و بازگرداندن زندگی شان به روال عادی سهیم باشند .

انتهای پیام/
ارسال نظر