لایروبی کانال ها هدیه ارتش به مردم است/۱۳ کیلومتر تاکنون انجام شد
تعداد بازدید تعداد 204 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۵۶ ق.ظ، چهارشنبه، ۱۱ اردیبهشت، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

جانشین قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ گرگان از لایروبی بیش ۱۳ کیلومتر از کانال مناطق سیل زده خبرداد و گفت: لایروبی کانال ها هدیه ارتش به مردم است.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از گلستان ما؛ امیرسرتیپ  ۲ ایرج تذکری شامگاه سه شنبه در گفت و گوی ویژه خبری صداوسیمای گلستان، اظهار کرد: تیپها و قرارگاه های محتلف ارتش  از سراسر کشور برای کمک به مردم سیل زده گلستان به استان ما گسیل شدند .

وی با اشاره به فعالیت بیمارستان صحرایی ارتش در مناطق سیل زده استان، افزود: ۵۰ هزار مراجعه کننده در این ۴۵ روز جلوه دیگری از خدمات بینظیر ارتش رانمایان کرد.

جانشین قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ گرگان  تصریح کرد: در ابتدا بحث امداد ونجات و سپس بازگشایی راه ها مطرح بود که در این راستای امکانات ارتش هم در کنار سایر نیروهای مسلح به کمک مردم آمد.

تذکری ادامه داد: اکنون بحث لایروبی و پاکسازی منازل مطرح است که  علاوه بر حضور خود نیروها دستگاه های ساکشن ، کمرشکن و.. در مناطق مشغول فعالیت هستند

وی بیان کرد: در راستای امدادرسانی و باز کردن مسیر آب  در یلمه خندان ارتش جمهوری اسلامی مجاهدانه و مخلصانه در کنار مردم و سایر نیروهای مسلح  فعالیت کردو و این خدمت همچنان ادامه دارد و این مکتب است که به آن افتخار می کنیم.

تذکری گفت: در سیلاب اخیرنیز برای کمک و امداد رسانی  جهادی وارد عمل شدند و در ادامه روند بحث لایروبی کانال ها را خواهیم داشت و این هدیه ارتش به  مرم نجیب اق قلا و گمیشان و بندرترکمن هستند

وی با بیان اینکه ما از مردم و حمایت ها و احترامشان انرژی دوباره می گیریم، بیان کرد:  ارتش با کمک نیروهای مسلح در کانال های ملت، رهبری، صفا ایشان، بیش از ۱۳ کیلومتر لایروبی کرده است.

تذکری ادامه داد: در سیل بند یلمه خندان ، نیروهای ارتش شبانه روز  به زیبایی و شایستگی تلاش کردند و  به حمدالله شکست سد کیسه ای ترمیم شد و ورودی آب به آق قلا به صفر رسید.

وی با اشاره به رژه متفاوت (رژه خدمت) در گرامیداشت روز ارتش، اذعان کرد: امسال روز ارتش به  تدبیر فرمانده کل ارتش بسیار زیبا و دیدینی بود و جلوه ای از وحدت نیروهای مسلح و امدادی نشان داد.

جانشین قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ گرگان در خاتمه خاطرنشان کرد : ۳۰۰ خودروی امدادی ، سه هزار بسته مواد غذایی و هدایا در این روز محله به محله و خانه به خانه  را توزیع کردند و در این روز به لایروبی خانه و ها و منازل مردم شریف منطقه پرداختند.

انتهای پیام/

ارسال نظر