فرهنگیان بازوان نظام جمهوری اسلامی و کشور هستند/بدنبال تغییراتی در ساختار آموزش و پرورش و دریافت منابع جدید هستیم/فرهنگیان در جریان انقلاب، دفاع مقدس و دفاع از حرم نقش بسزایی داشته اند
تعداد بازدید تعداد 229 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۶:۴۹ ب.ظ، چهارشنبه، ۱۱ اردیبهشت، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی گفت: بدنبال تغییراتی در ساختار آموزش و پرورش و دریافت منابع جدید برای شکوفانی بهتر در بدنه این نهاد مهم آموزشی در شهرستان کردکوی هستم‌.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی در جشن روز معلم ضمن تجلیل از مقام معلم اظهار داشت: فرهنگیان در جریان انقلاب، دفاع مقدس و دفاع از حرم نقش بسزایی داشته اند.

فرهنگیان بازوان نظام جمهوری اسلامی و کشور هستند

وی افوزد: فرهنگیان بازوان نظام جمهوری اسلامی و کشور هستند و همواره با تربیت انسان هایی توانمند ادامه دهنده این راه خواهند بود.

قربان رائیجی گفت: ان شاءالله با همت و تلاش شما عزیزان با افتخار و سربلندی از تمامی سختی ها عبور خواهیم کرد.

بدنبال تغییراتی در ساختار آموزش و پرورش و دریافت منابع جدید برای شکوفایی هستیم

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی خاطرنشان کرد: بدنبال تغییراتی در ساختار آموزش و پرورش و دریافت منابع جدید در بدنه این نهاد مهم آموزشی در شهرستان کردکوی هستم‌.

وی ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی برای فرهنگیان شهرستان کردکوی، تأکید کرد: باید تلاش کنیم تا شاهد پیشرفت اقتصادی، سیاسی، ورزشی، فرهنگی و اجتماعی در سطح شهرستان باشیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر