دستگاه قضا ارتباط بین بی‎.بی‎.سی با فرزند استاندار اسبق گلستان را پیگیری کند/ لزوم برخورد قاطع با عاملان حادثه دانشگاه تهران
تعداد بازدید تعداد 136 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۵۰ ق.ظ، یکشنبه، ۲۹ اردیبهشت، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

امام جمعه بندرترکمن به مصاحبه فرزند استاندار اسبق گلستان با شبکه بی.‎بی.‎سی اشاره کرد و گفت: دستگاه قضایی پیگیری کند که بین بی‎بی‎سی ضدانقلاب با فرزند «هاشم مهیمنی»، استاندار سابق گلستان چه ارتباطی وجود دارد.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از فارس؛ حجت‎الاسلام محمدصالح منصوری در خطبه‎های عبادی‎سیاسی نماز جمعه شهرستان ترکمن، با اشاره به حادثه تلخ دانشگاه تهران اظهار کرد: عده‎ای از اساتید و دانشجویان متدین و انقلابی از وضع حجاب در دانشگاه تهران نگران بودند لذا طی نامه‎ای به رئیس دانشگاه خواستار رسیدگی موضوع شدند اما این نامه به مذاق عده‎ای لیبرال خوش نیامد و در اعتراض به این نامه در سالن آمفی‎تئاتر دانشگاه تجمع کردند.

وی ادامه داد: افرادی که در سالن آمفی‎تئاتر دانشگاه تهران و بیرون فضای دانشگاه تجمع کردند دانشجو نبودند این سؤال مطرح می‎شود که این افراد از کجا و چرا وارد دانشگاه شدند؟، از طرفی نقش مسؤولان در این تنش و بی‎حرمتی آن هم در ماه مبارک رمضان و در مرکز علم و تربیت چیست؟

امام جمعه بندرترکمن یادآور شد: معاون فرهنگی دانشگاه تهران که یکی از اصلاح‎طلبان تندرو و لیبرال است در جمع معترضان حاضر می‎شود و می‎گوید: ۲۰ سال شما حرف زدید بگذارید بقیه هم حرف بزنند و به این شکل دانشجویان را تحریک می‎کند، بعد اعلام می‎کند طرح حجاب در دانشگاه الزامی نیست و خطاب به معترضان می‎گوید موضع من موافق شما است!

منصوری اضافه کرد: معاون فرهنگی دانشگاه تهران در ادامه می‎گوید، بسیجی‎ها نمی‎گذارند شما بیانیه خود را بخوانید ولی بیایید و بخوانید و به این شکل بیانیه سراسر توهین به انقلاب، اسلام، ارزش‎ها و حجاب در دانشگاه تهران قرائت می‎شود که منجر به درگیری شد.

وی به مانور رسانه‎های معاند به حادثه دانشگاه تهران و مصاحبه فرزند استاندار سابق گلستان با شبکه بی‎.بی.‎سی اشاره کرد و یادآور شد: از دستگاه قضا می‎خواهیم با عاملان این حادثه تلخ در ماه مبارک رمضان و در مرکز علم و تربیت برخورد جدی شود و با افراد لیبرال و ضدارزش‎های دینی در دانشگاه تهران برخورد کند و از منصب مهم معاونت فرهنگی دانشگاه عزل کنند.

امام جمعه بندرترکمن تأکید کرد: دستگاه قضایی پیگیری کند که بین بی.‎بی.‎سی ضدانقلاب با فرزند «هاشم مهیمنی» استاندار سابق گلستان چه ارتباطی وجود دارد!؟

منصوری در ادامه با اشاره به فرامین مقام معظم رهبری در دیدار مسؤولان و کارگزاران نظام تصریح کرد: معظم‎له در این دیدار فرمودند گزینه قطعی ملت ایران مقاومت در برابر آمریکا است و در این رویارویی آمریکا وادار به عقب‎نشینی خواهد داشت و این رویارویی نظامی نیست، نه ما دنبال جنگ هستیم و نه آنها؛ این برخورد، برخورد اراده‎ها است و ارده ما قوی‎تر است چراکه علاوه‎بر اراده خود توکل بر خدا را هم داریم.

وی اضافه کرد: معظم‎له در این دیدار به این نکته اشاره کردند که برخی در داخل می‎گویند مذاکره چه عیبی دارد حال آنکه مذاکره سم است، مذاکره به معنای معامله و داد و ستد است اما آنچه در نظر آمریکا است روی نقاط قوت ما است و معلوم است که هیچ ایرانی غیرتمند و باشعوری درباره نقاط قوت خود معامله نمی‎کند.

امام جمعه بندرترکمن بیان کرد: رهبر معظم انقلاب همچنین تأکید کردند که دشمن می‎خواهد درباره عمق نفوذمان در منطقه سخن بگوییم و آن را از دست بدهیم و اصل مذاکره در این بار حتی با آدم حسابی غلط است؛ اینها که آدم حسابی نیستند و هیچ کدام از عقلای ما به‎دنبال مذاکره نیستند.

منصوری در پایان تأکید کرد: این فرامین معظم‎له نشان می‎دهد افرادی که مباحث مذاکره را مطرح می‎کنند انسان‎های عاقلی نیستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر