روز قدس برای ما ایرانیان مقدس است/قطعا در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت می کنم/همشهریانم در راهپیمایی روز قدس شرکت کنند
تعداد بازدید تعداد 700 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۱۰:۴۲ ب.ظ، چهارشنبه، ۸ خرداد، سال ۱۳۹۸ نظرات بدون نظر

قارنلی گفت: من علیرضا گالش بعنوان کوچکترین عضو از هنرمندان شهرستان کردکوی، استان گلستان و کشور عزیزم ایران اسلامی قطعا در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت می کنم و با حضور خود پاسخی با طعم مقاومت، ایستادگی و مردانگی به رژیم جنایتکار صهیونیستی، آمریکا و آل سعود ملعون و خائن می دهم.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ علیرضا گالش یا همان کاراکتر معروف قارنلی در آستانه روز جهاین قدس در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: روز جهانی قدس نزد ما ایرانیان بسیار مقدس است.

وی افزود: وقتی حضرت امام خمینی (ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس نامید ما نیز وظیفه داریم تا آخرین قطره خونمان و تا آخرین نفس حامی مردم مظلوم فلسطین باشیم و در مقابل جنایات صهیونیست ها و همپیمانان جنایتکارشان مقاومت و ایستادگی کنیم.

قارنلی اذعان کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس یاد امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را در اذهان فرزندان و نوادگان ما زنده نگه می دارد. امامی که همواره ما را به حمایت از مظلومین و مستضعفین توصیه می کرد، مقاومت، مردانگی و ایستادگی را به ما هدیه داده و به یادگار گذاشت.

طنزپرداز مشهور کشورمان گفت: من علیرضا گالش بعنوان کوچکترین عضو از هنرمندان شهرستان کردکوی، استان گلستان و کشور عزیزم ایران اسلامی به تبعیت از امام خامنه ای قطعا در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت می کنم و با حضور خود پاسخی با طعم مقاومت، ایستادگی و مردانگی به رژیم جنایتکار صهیونیستی، آمریکا و آل سعود ملعون و خائن می دهم.

وی تأکید کرد: به مردم شهر و استانم توصیه می کنم برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و سایر کشورهای ستمدیده در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرده و با آرمان های امام خمینی (ره) و شهدا پیمانی دوباره ببندند.

انتهای پیام/

ارسال نظر